Uz nemam ani minimalnu chut na sex

Príspevok v téme: Uz nemam ani minimalnu chut na sex
zufala:(

pred par rokmi som mala priatela.bola to moja prva vazna znamost.vsetko medzi nami bolo ok az na to ze som sa snim nechcela milovat...jednoducho ma to nebavilo.neskor sme sa rozisli a mam noveho priatela. uz 10mesiacov.stretavame sa vsak iba cez vikendy lebo byvame velmi daleko ale nas sexualny zivot bol perfektny. konecne som zazila ake je to chciet sa milovat.niekedy to bolo aj 3-4krat za den a takmer vzdy som s tym zacinala ja.no pred 4mesiacmi som zacala brat antiku a asi 2 mesiace uz nemam ani minimalnu chut na sex.teraz neviem ci je to kvoli tej antike alebo sa zase nieco stalo somnou, pritom vzdy to bolo take krasne.
Ak sa niekomu stalo nieco podobne prosim poradte...

Faith

o moja kámoška mi povedala že jej sa stalo niečo také... že keď začala brať antiku tak prestala mať chuť na sex a pritom ona je riadne nadržaná.. už ju neberie a tak to aj vyzerá...ja ju beriem ale nič také som nezažila.. vždy som rovnako nadržaná..:D:D

AdamKrt

Antika ovplyvnuje hormony a aj chut na sex.

Vysad antikoncepciu a skus ine, nehormonalne antikoncepcne metody. Ak si rodila, napr. vnutromaternicove teliesko Mirena /je tam hormonalna, ale iba lokalna hormonalna antikoncepcia/. Alebo jednoducho pouzivajte kondom, ci Pharmatex, alebo oboje.

Mozes este vyskusat inu hormonalnu antikoncepciu, ale podla mna je to vsetko riadne svinstvo a ak Ti to ma ovplyvnovat negativne este aj chut na sex, tak na co to brat, to budes mat rovnaky vysledok, ked nebudes sexovat vobec...