Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest od stehna po penis...aj trosku opuchnute

Príspevok v téme: Bolest od stehna po penis...aj trosku opuchnute
ja1111111111

Zdravim
Od vcerajsieho rana ma zacala dost boliet oblast niekde od stehien po koren penisu(asi slabiny).Trosku to opuchlo a vecer to uz aj trochu scervenalo ale uplne slabo.Neprijemna bolest vpodstate pri kazdom pohybovani sa a hlavne na dotyk.Zacalo to uz aj trosku na koze penisu boliet.Ale priamo v penise ani semenikoch ani pri moceni ma nic neboli.
Pripada mi to akoby natiahnuty sval alebo nieco take.Dufam ze to nieje pruh.
Co si otom myslite? (a mal som ten vecer predtym sex ak to pomoze ale vecer ma vobec nic nebolelo)

Yoppee

Viete čo .. Ja mam stym tiez uz nejaký ten cas take bolesti ale neboli ma akoze ono ale skor tak vedľa pri svale končatiny.. Trvá to uz dost dlho asi mesiac .. Neviem vobec co to je ale pichá to .. Je to nepríjemne . Bojím sa toho velmi . Ked mi viete poradiť tak mi poraďte .. Vopred ďakujem ..!!

S1M

Predkozka predsa nenapucha z natiahnuteho svalu, mozes tam mat nejaky zapal. Treba navstivit doktora ako Denz napisal, tu nic nevyriesis. Mozeme tu len polemizovat.

ivvka --

pruh to nebude urcite ,to ma celkom inaksie priznaky.Mozno natiahnuty sval ale ja si myslim ze nic vazne .Takze Hlavu vzhuru

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.