Mam dovod ziarlit? Je to normalne?

Príspevok v téme: Mam dovod ziarlit? Je to normalne?
Viktoria101

Rada by som si vypocula par nazorov.
S priatelom chodim 2 roky. Raz za cas pride k nemu jeho byvala na navstevu. Niekedy ide on za inou kamaratkou a idu spolu na kavu.
Hrozne na to ziarlim a nevidim v tom logiku, ked sa stretava s byvalimi!
Nepoznam nikoho,kto by toto robil ked ma svojho partnera.
Prosim je to normalne alebo nie????
Dakujem za nazory,,,

pomarancova

neverila by som mu.... chodte vsetci traja spolu niekam.. a uvidis ci sa bude vykrucat....ak je ozaj len s nou kamarat a ona s nim nema ziadne ine umysly, isto nebudu mat s tym problem :-))... podla jeho a jej reakcie by som potom vyvodila zaver :)))

naninka5

Aj ja chodim so svojimi byvalymi na kavu. Jeden je spoluziak zo strednej a druhy z vysokej. Boli to len kratke dvojmesacne vztahy a ostali sme kamarati. Pozna sa s nimi aj moj terajsi priatel a nevidi v tom problem. Tomu zo strednej dokonca terajsi povedal ze so mnou chodi. No je to tym, ze to boli len take znamosti a nic vazne. Moj priatel by urcite nesiel z byvalou na kavu, lebo sa nerozisli dobre.

Cudak

Keby to urobila moja priatelka mne... tak ziarlim jak "guta" :D asi by som ju ani nepustil...

je to vec dovery. Ako velmi mu doverujes? aky je typ muza? nejaky suknickar alebo taky slusny tichy?

ked sa ho rozhodnes spehovat a on to zisti asi to nedopadne dobre ale mne by to nedalo spat...