2010 chemická vojna - 3. svetova???

Príspevok v téme: 2010 chemická vojna - 3. svetova???
FISKA

z každej strany sa valia tieto správy...
som z toho zúfala, som poverčívá a este viac, ked predošle predpovede tejto veštice, čo predpovedala vojnu v 2010 uz vysli...
neviem si predstavit svoj zivot.. tuzim mat dietatko, ale je dobre priviest ho na svet, kde ho čaka mozno vojna? ak nebudem mat babo teraz, podari sa mi to este niekedy?
o bože... najhoršie rano mam dnes.. :(

lost

millli - tu je o tom nejake info:
www.campingsurvival.com

Ono sa (aspon tato konkretne) hlavne pouziva v takych situaciach kde nie je na vyber, ked sa napriklad strati nejaky turista v strede puste alebo podobne :)

Dole pisu ze jedna zena na nich prezila 2 roky (dobrovolny experiment, lebo bola smrtelne chora) a dalsi muz mal 2 mesaice zivota od doktorov a prezil 6 mesiacov. (Tusim ze be akejkolvek inej stravy)

Ale urcite sa na tomto neda ficat donekonecna, kedze stale tam chybaju iste veci co telo potrebuje :))

Ktovie co ine este maju v rukave :D

millli

Pre lost, mas pravdu, ze by radsej bojovali s chemickymi zbranami ako s atomovou bombou, lebo ako hovoris, je to najnechutnejsia forma vojny. Lebo mnohi ludia sa, zial, radi pozeraju na mucenie a dokonca tesia z toho, ze niekto trpi. O tej tabletke som este nepocula. Keby vazne existovala, preco ju potom nedavaju ludom, co najviac hladuju?