chcela by som schudnut len 2 kg,ale neviem ako

Príspevok v téme: chcela by som schudnut len 2 kg,ale neviem ako
doxybenka

Ahojte, nie som z ludi, co drzia diety... som stihla,ale po vianociach som pribrala 2 kg, ktore by som dal arada dole, vidiet to hlavne na prsiach, zadku a brusku....
asi si vravite, ze to bude lahke, ale napriek tomu, ze sa vobec neprejedam sa to na mne drzi.... aj cvicim... hlavne rano
mate nejaky typ pre mna? dakujem

cilag

ahoj cvicim 2krat za tizden a byciklujem sa skoro kazdi den to staci? alebo este viacej by trebalo?a zjedlom to mam tak ze 5krat jem ale niekedi ranajky nestiham dakujem vam ze ste nasli namna cas a dakujem aj za radu

ensa

doxybenka - si daj delenu stravu na 2 týzdne a budes ich mat dole ;) tí co Ti pisu, ze mas podvahu je blud, nie si vysoka, kludne by si mohla mat tak 50-54 kg max. ja som vyssia od Teba a tých 54 by bolo napr. pre mna super ;)

doxybenka

podvaaaahu ??? to by som nepovedala
vidis, to je rpesne ta individualnost, ze niekto by s tymto,co ma ja vyzeral , ze ma podvahu,ale ja naozaj vyzeram normalne... ked si sadnem,mam aj pneuservis :D

ale veru, tuk je lahsi ako svaltvso... takze tym cvicenim by sa vsetko mohlo dat doporiadku, co myslis ?

dakuejm inak za tvoj cas, co mi venujes

fitnesslady

U Teba nehra deci vina ziadnu ulohu,ale u zeny, ktora ma 166cm a vazi 80kg je zakazany ak chce zredukovat svoju hmotnost,tak ziadny alkohol!!!!!

doxybenka

vies,a le ja mam ten typ postavy, na ktorej vidiet kazde kilo....ludia sa divia, ke dpoviem,kolko vazim,lebo by mi tipovlai menej... kedysi som cvicievala aerobik, 2 x do tyzdna, mala som velmi vyrysovane nohy, vlastne aj mam, ale najvacsi problem boli vzdy boky a brucho...

no,mozno je to ja voda v tele, uz 3ti mesiac beriem antibiotika :( al euz koncim, tak sa to snad da doporiadku a s cvicenim a spravnou stravom spevnim...

a aky mas nazor na alkohol, dost sa z neho pribera, ze ? viaze cukry ci ako...
ja nepijem, ale vianoce a tak, nejake deci vinka bolo :)))