Môj chlap a ....

Príspevok v téme: Môj chlap a ....
NeviemCo

Chcela by som poznať názor mužov a samozrejme aj žien na tento "môj" problém. Môj už manžel strašne túži po trojke s dvomi ženami. Je to proste jeho sen a argumentuje mi to tým, že každý chlap v kútiku duše o tomto sníva. Problém je ale samozrejme vo mne. Priznávam bez mučenia že tá predstava sa mi páči, ale nie s mojím mužom a inou ženou. Neviem či by som sa dokázala pozerať na to, ako sexuje druhú, aj keď by išlo vlastne len o sex. Ale zase na druhej strane, nikde nie je napísané že sa do tej druhej nemôže zaľúbiť, alebo žeby ostali v kontakte a tak. A ide aj o to, že ja som jeho prvá taká poriadna sexuálna skúsenosť a on si na sexe dosť veľmi zakladá. Proste stále by to robil, je mladší ako ja a ja mám mimo iného nejaké zdravotné problémy, ktoré niekedy bránia aby sme sa mohli spolu milovať. A do tretice, som samozrejme žiarlivá. Takže babo raď.

NeviemCo

Denz, no vidíš :-D

No lenže ja nie som moc na to ísť do trojky že žena a dvaja chlapi, čo by som s nimi robila :-D Ide o to že mám nádory v bruchu a to niekedy dosť vadí pri milovaní, teda celkovo pri sexe. No a ešte dvoch chlapov, amen tma :-D

A tá trojka dve baby a chlap. Dakedy, keby som bola zdravá a nie vydatá, nepovedala by som nie. Teraz sa proste bojím, že mi odkráča za inou. A je to fest iné robiť s niekým s kým chodíte alebo len tak, ako s manželom-kou. Poznám síce aj také páry čo to praktizujú, ale tak to je už iný level.

bublik

jujujuj toto by som nechcela, asi by som umrela od ziarlivosti uuuuf ine je to ak spolu ludia nemaju ziaden vztah, ale ak sa dvaja miluju a pride tam treti...
podla mna to s tym ze si mas niekoho zohnat boli len silne reci, ak by si s niekym naozaj prisla hned by si to rozmyslel, skus nabalachat nejakeho kamarata len tak z prce a sledujtejeho reakciu :-)

Deee

ono to s tou trojkou nie je jednoduche, muz by chcel dve zeny a zena zasa dvoch muzov...tiez si myslim, ze o tom sniva vela muzov, ale v manzelstve by som to neuniesla, nie som taka silna, aby som pozerala na cloveka, ktoreho milujem ako to robi s inou...

AdamKrt

Ak chces ist do trojky, tak sa dohodnite, ze najskor pojde on + jeden chlap + Ty a potom zase Ty + jedna zena + on. A uvidis, co povie... :)

NeviemCo

Denz, sú hocijaké iné veci, ktoré sú fakt choré. Ty nemáš chuť na trojku? Neverím, ak si teda chlap. Ja čo poznám kamošov, tak každý má takéto reči.

Pjosa, to som mu povedala, reagoval tak hocijako a potom to ukončil tým že ak si niekoho zoženiem, tak potom sa uvidí :-D

pjosa

povedz mu, ze ked do trojky, tak s chlapom. Cize dvaja chlapi a ty. Potom uvidis ako zareaguje. Ja som na svojho takto argumentovala. A zabralo to.