Bambucké maslo

Megie

ja som si dnes kupila na starnucu a suchu plet olejove bambucke maslo v spreji,maju ho v predajniach so zdravou vyzivou,mam z neho dobry pocit,pekne vonia. doprucila mi ho kamoska.

mjc

Bambucké maslo ponúka viacero výrobcov prírodnej kozmetiky, je to v podstate to isté karité, len majú iný obal, názov či veľkosť balenia. Kvôli jednoduchšej aplikácii niektorý výrobcovia pridávajú jemný rastlinný olej, pretože samotné bambucké maslo je dosť tuhé. Kvalitné bambucké maslo Nobilis Tila nájdeš napríklad tu www.nobilis-tilia.eu
Podstatné je aby bolo bambucké maslo hlavnou zložkou a nie len doplnkom daného prípravku.

tsil

najlepšie je úplne čisté bambucké maslo, bez farbív a parfémov, bezkonzervantov.... ja som si ho kúpila v takejto podobe priamo z Afriky

mim3ka

Ahojte. Máme ho v našom obchodíku www.saloos.sk . Akurát včera sme preceňovali a dávali akcie! Máme rôzne druhy - čisté 100% bambuck maslo, aj spomínaný lemongrass, pre deti,... Vyberiete si!

lesna vila

ahoj mnamka, neviem ci si uz zohnala co hladas....

ja pouzivam tento vyrobok na akne a problemovu plet - eshop.natureal.sk - lemongrass & tea tree -

zaklad je bambucke maslo a dalej tea tree - cajovnik na vysusenie akne a citronova trava...

ja si neviem vynachvalit tento vyrobok... inak, ked porovnas cenu, ta je tiez super v porovnani s ostatnymi vyrobcami organickej kozmetiky...

cauko.

shima2

Ja používam bambucké maslo s prídavkom konopného oleja a môžem odporučiť. Mám mastnú pleť s akné, mastenie ustúpilo a akné sa lepšie hojí, takisto aj fľaky po akné.

Zuzankaýýý

Ja som si kúpila úžasné bambucké masielko, vonavé a príjemné na pleť na mimibazare sk. Často býva aj v aukciách