Bambucké maslo

RNG

Bambucke maslo=burre carite, shea butter.
Pod tymito menami musis hladat, hlavne na google.com
Je jedno z dobrych na kozu, pridava sa do mnohych prirodnych kozmetik, podobne ako kokosovy olej, olivovy olej, jojoba olej, avokadovy olej,emu olej, lanovy a sezamovy.
Ja osobne mam najlepsie skusenosti s kokosovym olejom a jojoba, ktore vyborne prestupuju cez kozu a tym ju naozaj vyzivuju a ochranuju.

mnamka257

konecne sa mi ho podarilo zohnat!!a za dobru cenu 8,50eur. pokial by ste ho aj vy chceli a byvate v nitre tak si dajte do googlu naturlenka a najdete tam cislo na tu pani, od ktorej som si ho aj ja kupila. staci jej zavolat a ona sa s vami dohodne. a viac o tom najdete na www.girls-life-br.blogspot.com

bodynka

Mne v lekarni povedali ze netusia kde by som zohnala. Mala som aj zoznam jamieson a ani tam nebol..... Tiez mozte dat echo. Ja ho chcem na vyrobu vlastneho kremiku :D

masjelko

bambucke maslo je dobre na akne? To som ani len netusil.. myslel som, ze je to na strie a podobne opletacky s jazvyckami.
Dostat ho v lekarni.. pochybujem, ze to kupite len tak v drogerii alebo obchode.
A to ci je to dobre na problematicku plet by som sa preistotu hned aj opytal lekarnika.

mnamka257

neviem, v lekarni som sa este nepytala, ale rozmyslala som ze by to mohli mat v obchode s bio kozmetikou, ako je napr. v maxe.natiera sa na celu tvar a tiez sa pridava aj do pletovych mliek ktore su bezne dostupne v drogeriach, tak neviem preco nepredavaju aj ciste bambucke maslo.dufam, tiez ze niekto este napise.ked ho zozeniem tak ti napisem.alebo keby si ho zohnala ty, tak mi napis mail na: bronicka.br@gmail.com

bambi283

v lekarni by nemohli mat?
inak to by sa zislo aj mne a tiez som z ntiry,tak snad tu aj niekto iny poradi.a to sa natiera na celu tvar,alebo len na vyrazky?