Byvame v bloku, kde byva jedna rodina

Príspevok v téme: Byvame v bloku, kde byva jedna rodina
anonymna02

Mozno sem tato tema nepatri,ale naozaj neviem co robit,tak snad pomozu vase nazory. Byvame v bloku,kde byva jedna rodina: Muz policajt,zena pravdepodobne alkoholicka a asi trojrocne dieta. Skoro dennodenne pocujeme detsky plac,buchanie (akoby ho zatvarali),to dieta proste place,ona na neho vrieska nonstop,potom pocut akoby ho nahanala a zase mlatila :( .... Oni dvaja sa hadaju,vacsinou vo vecernych a nocnych hodinach,co ani my potom nevieme spat. Raz do jednej v noci vrieskali,buchali,dieta plakalo. Aj pred blokom chlapceka matka poslala do pi.. :(,ked chcel aby ho hojdala. No ale vcera v noci to uz prehnali: O jedenastej,buchot,maly plakal-ale tak strasne,neviem to opisat...muz krical na zenu: toto synovi nerob! :( bili sa,buchali,atd....Aby si iekto nemyslel ze nacuvame,ale bolo to tak nahlas,ze sato dalo rozoznat :( ...Zavolala som policiu. Policajt ma do telefonu zdrbal ze: Pani co my stym mame. !!!-policajt je povinny skontrolovat situaciu,ked niekto zavola o pomoc,nemylim sa?! Ajked len za rusenie nocneho pokoja. ... Neskor som sa dozvedela,ze policajti tu boli uz aj predtym,a nielen raz!! A to je pritom ich kolega!! Proste ja si myslim ze to dieta je tyrane,a neviem ci mam pravo upovedomit nejakych socialnych pracovniko,aspon nech sa s nimi porozpravaju ,alebo co....kedze nasa mila policia je neschopna a neochotna!!!
dakujem

bingham

no vies....velmi zalezi od toho co si mu povedala...a ako si mu to povedala....inka by tam urcite niekoho poslali

anonymna02

bingham : po prve netrepem,po druhe niesom tip cloveka ktory by si vymyslal....Naozaj mi bolo doslova povedane panom policajtom: Pani a co my s tym mame? Nikdy na to nezabudnem....ja mu hovorim: poslite sem prosim hliadku,lebo sa pozabijaju,nase dieta nemoze spat: On: a my s tym co mame robit? Ja zase neznaasam,ked niekto tu napise niekomu ze "trepe" pritom ty nic o tom nevies....

anonymna02

..,,,,,-. :nechápem ako si môžeš dovoliť napísať na mna že som sliepka atd.,ved ma ani nepoznas....urcite ked oznamim tento pripad,tak anonymne,lebo je pravda ze mam dost svojich problemov,ale proste nedokazem pocuvat dennodenne plac dietata,ktore doslova prosi o pomoc,prosi mamička nerob, atd...v noci sa biju,vrieskaju,ona chlasta,hada sa s ludmi,muz je tiez asi mimo ked to dovoli :( ....a niekto tu uz spomenul pripady ktore odzneju potom tv...presne preto,lebo ludia zatvaraju nad vsetkym oci!!! takze moj/a zlaty/a ,sud seba,nie mna!!! dakujem ....

biopich

to je najhorsie spojenie chlap policajt a zena alkacka...take rodiny zvyknu odznievat v televiznych novinach muz postrielal zenu aj deti...atd... raz cloveku prepne a moze z toho byt katastrofa... netreba zatvarat oci pred takymito pripadmi lebo doplatia za to hlavne deti. Ano ako to tu odznelo zajdi na kuratelu.Informuj ich aj o tom ako si vodis s policiou ze ich informujes ale nemaju zaujem riesit tento pripad... a veru ohlasila by som aj toho pracovnika co ti povedal ze oni s tym nic...

mirka1

urob pre toho chlapca čo bude v tvojich silách aby si si niekedy nevyčítala že si mu mohla pomocť , pracujem ako učiteľka a viem čo prežívaš, často som ani v noci nemohla zaspať čo som myslela na osudy takýchto detí, snažim sa pre ne urobiť všetko čo je v mojich silach , niekedy aj anonymne ale urobím a potom nemám vyčítky svedomia a možem v kľude spať lebo som urobila všetko čo som mohla, niektoré ti tu dali dobre rady ako pomocť a každa rada mu može byť osožná tak to tu nebudem opakovať

levicaaaaa

..,,,,,-.: keby som bol/a na mieste toho malého chlapca, asi by si nebol/a rad/a, keby tvoje okolie ignorovalo to čo sa u vás doma deje...

kks, takýchto narušencov by mali zatvárať

..,,,,,-.

veru, len chod udavaj.... ale riad s tym to co ta nepali netyka sa teba ser na to.... dobre ti radim draha :D co ta nepali nehas !!! ale ked sa chce vlacit po sudoch....a nahodou este budes mat aj papulu..... maj rozum sliepka ser na to