Byvame v bloku, kde byva jedna rodina

Príspevok v téme: Byvame v bloku, kde byva jedna rodina
anonymna02

Mozno sem tato tema nepatri,ale naozaj neviem co robit,tak snad pomozu vase nazory. Byvame v bloku,kde byva jedna rodina: Muz policajt,zena pravdepodobne alkoholicka a asi trojrocne dieta. Skoro dennodenne pocujeme detsky plac,buchanie (akoby ho zatvarali),to dieta proste place,ona na neho vrieska nonstop,potom pocut akoby ho nahanala a zase mlatila :( .... Oni dvaja sa hadaju,vacsinou vo vecernych a nocnych hodinach,co ani my potom nevieme spat. Raz do jednej v noci vrieskali,buchali,dieta plakalo. Aj pred blokom chlapceka matka poslala do pi.. :(,ked chcel aby ho hojdala. No ale vcera v noci to uz prehnali: O jedenastej,buchot,maly plakal-ale tak strasne,neviem to opisat...muz krical na zenu: toto synovi nerob! :( bili sa,buchali,atd....Aby si iekto nemyslel ze nacuvame,ale bolo to tak nahlas,ze sato dalo rozoznat :( ...Zavolala som policiu. Policajt ma do telefonu zdrbal ze: Pani co my stym mame. !!!-policajt je povinny skontrolovat situaciu,ked niekto zavola o pomoc,nemylim sa?! Ajked len za rusenie nocneho pokoja. ... Neskor som sa dozvedela,ze policajti tu boli uz aj predtym,a nielen raz!! A to je pritom ich kolega!! Proste ja si myslim ze to dieta je tyrane,a neviem ci mam pravo upovedomit nejakych socialnych pracovniko,aspon nech sa s nimi porozpravaju ,alebo co....kedze nasa mila policia je neschopna a neochotna!!!
dakujem

levicaaaaa

áno, kľudne môžeš upovedomiť sociálnych pracovníkov a na políciu môžeš kľudne podať sťažnosť...

to tak býva, ak je to ich kolega, tak oni sa na to samozrejme vys**ú... bohužiaľ