Mate aj vy tak pevne nervy, alebo uz to prehanam

Príspevok v téme: Mate aj vy tak pevne nervy, alebo uz to prehanam
Pevne nervy

Ahojte, vopred dakujem vsetkym ze rozumne rady. Moj problem spociva v tom, ze zijem s priatelkou cca 2 roky a za ten cas nas sexualny zivot isiel hodne dolu vodou. S cim som v podstate aj ratal nakolko ona nie je zrovna ninfomanka. Ale problem je v tom, ze ja to vazne potrebujem, asi ako kazdy zdravy muz. Uz dlhsiu dobu odolavam atakom zo strany roznych "dam", zatial uspesne. Len neviem ako dlho toto vydrzim, hlavne po tom, co som spoznal jednu uzasnu zenu. Nejde o city, len cislo o pudy.
Co by ste mi poradili? Mam sa trapit dalej, alebo si sem tam niekde uhnut a doma mat pohodu?

alžbe

ja neviem, a čo takto zisťiť, prečo ťa odmieta, či jej niečo ku šťastiu nechýba? nielen v posteli, ale napr. k vzájomnej blízkosti? niekedy mám pocit, že pre mužov je vo vzťahu najdôležitejší len sex a ked to neklape tam, tak nikde, ale čo ked je pravda opačná? že to v sexe neklape preto, lebo niečo nie je ok vo vzťahu, čo treba poriešiť? to len z vlastnej skúsenosti minulej...

lyzicka

mal by si sa o tom porozprávať s priatelkou.Nie o tom, že ťa priťahuje nejaké iné dievča,ale o tom, že ti niečo chýba, a chýba ti to práve s nou. Ja som s priatelom podobne dlhú/krátku dobu a našťastie sme ešte stále obaja chtiví po sexe, ale som si istá, že keby takýto problem u nás nastal, tak osoba s ktorou to budem prvou riešiť je moj partner a nie cudzi ludia na fore

darika

pevne nervy
ked som citala tvoju temu,myslela ssom,ze tam ide o mesiace.A tu ide o tebe malo 1x do tyzdna.Ja si myslim,ze po takej dobe co ste spolu,je to uplne normalne.Ja v tom nevidim tragediu.Len ty by si si mal potom najst asi viac sexuchtivu zenu a takych je asi pomenej.Nikdy nebudes mat sex tak casto ako na zaciatku.Ja jej verim,proste jej to staci a nedonutis ju.Dobry vztah nie je len o sexe.Aj ked je dolezity.

kafe

Čo ti poradiť chlape... jej by vadilo, keby si mal sex s inou? Keby ste dokázali veriť jeden druhému, že ona dopraje voľnosť tebe a ty sa nezaľúbiš do sexuálnej kámošky... možno by to mohlo fungovať aj takto voľne. Ale to by si musel dopriať voľnosť aj ty jej. Keby ona spala s druhým chlapom, vadilo by ti to?

LilaAbner

Pevnenervy a ty tu hladas aku odpoved?ved evidentne uz rozhodnuty si,len chces asi pozehnanie k tomu,co sa chystas urobit.lebo aj tak to urobis-moj nazor.