FAJKA

Príspevok v téme: FAJKA
neira

Caute....chcela by som mojmu priatelovi vyfajcit ale mam blok po tom co mi povedal ze LEN JEDINA z neviem kolkych bab ho dobre vyfajcila..(predtym som to robila byvalemu vkuse aj ma to bavilo\bavi) lenze teraz po tomto jeho vyroku sa bojim ze ma bude moc hodnotit...dokonca ked uz som sa raz odhodlala tak mi potom len neskor povedal ze mam "plytke ustocka" a odvtedy to uz vobec nerobim ani som to nedorobila ale vadi mi to a vidim ze aj jemu tak ale mal si premyslet co mi povie...a robila som to tak jak vzdy predtym byvalemu ale neviem ci nechce nahodou to aby som si ho strcila az uplne hlboko do hrdla.Ja by som to aj urobila ale bojim sa ze na napne abo sa povraciam...vzdy to robim hlboko ale nie do hrdla ..tak poradte prosim jak by som mu to mala spravit ,nejaku techniku,lebo uz si neviem rady...a hlavne ako sa odhodlat po tych jeho reciach.

adrejko

Sak ok povedal co si myslel a co citil (necitil) ale takymto sposobom? Ono je dobre sa rozpravat o tom kde je problem ale normalne nie hentak...

heaven

Povedal iba pravu resp. to co si on myslel. O to v partnerskom vztahu predsa ide, nebude jej vraviet ze sa mu to paci, ked z toho nic nema...Zase je chore robit nieco co ma stresuje. Skor sa s nim porozpravaj co mu robi dobre, ako to chce...

Faith

...ja by som mu povedala na tvojom mieste že nech sa nabudúce zdrží takých debilných rečí pokiaľ ešte chce aby si mu tú fajku urobila.. a úprimne mu to povedz, že jemu by tiež nebolo dobré keby si ho začala porovnávať so svojimi bývalými.. hneď bude ticho..

a neviem či je dobré kvôli takýmto veciam sa rozchádzať pokiaľ chlapanovi niekto neotvorí oči tak takto môže nabudúce nasrať ďalšiu.. a bude to robiť dovtedy kým ho na tú chybu niekto neupozorní...

isabella

ser na neho, nie je normalny, ked ti take nieco povie, uplne ta chapem preco mu to nechces robit aj ked to robis rada...
keby ti povedal, ze to robis najlepsie zo vsetkych, to je o inom, ale toto, nech ide mily chlapec do riti...

adrejko

No tak moja frajerka je v tomto velmi sikovna :) teda podla mnna, ale toto by som jej nepovedal ani keby mala neviem ake "lave" usta.

Preto suhlasim s levicou, posli ho do riti.
Pripadne ak ho mas fakt rada tak mu to proste nerob a ani sa tym netrap, za chvilu bude prosit o tie "plytke ustocka".

levicaaaaa

ja by som po takých rečiach milého priateľa kopla do riti a viac by ma nezaujímal.
to kde sme, že sa baba musí stresovať kvôli tomu, či sa milé mladému pánovi bude páčiť "fajka"... nech ide do bordelu, keď sa mu nepáči. ak to ty nechceš strkať do hrdla, tak hádam sa on neposerie kvôli tomu...

kks, takéto chrapúnstvo ma vie nahnevať....