Antikoncepcia bez predpisu?

x_X

vies ono to ma dovod preco sa ti testy robia hormonalna antikoncepcia ja v jednoduchosti svinstvo kttore moze mat velmi nebezpecne vedlajsie ucinky krvne testy sa robia preto aby sa zistilo ci je tvoj organizmus schopny to svinstvo zvladnut bez toho aby si doslata mrtvicu alebo mala vazne problemi s krvnym obehom a preto sa tie testy robia pravidelne

su aj ine neskodne antikoncepcne metody ktore su rovnako ucine ako hak ked sa spravne pouzivaju

ak ale aj tak trvas na HAK tak to ries s gynekologom lebo si mozes velmi lahko ublizit

Faith

na tvojom mieste by som šla ku gynekológovi neviem prečo by si to nemohla urobiť..ten by ti aj nejakú poradil..isto by som nebola taká nezodpovedná ako ty a nešla by som si pre ANTI bez predpisu..

p.s- mne býva zle z krvi ale vidíš tu som tiež som bola na tých testoch.. naposledy som skoro odpadla u obvodnej ale tak keď viem že to treba tak to urobím... a nesprávam sa ako malé decko...

jeeej

milujem ked mi beru krv...ten pohlad na ihlu ako sa pomaly zapichuje do zily...a ako do ampulky pomaly zacne tiect krv...jooooj to je pocit....skoda ze nemozem krv darovat :((
Tak urcite si dam radsej zobrat krv na rozbor...ako potom znasat nasledky hormonov,ktore si naordinujes sama...