AVATAR

bingham

no ano mas pravdu....to bolo posledny krat...co som bol na takom dlhom filme bez holky.....:DDD.....a ano bolo nas viac.....sam do kina...si normalna.... :DDDD

3D tak ako ty :)

iinkognito

ano binghy :)) ale vies, ze na dlhe filmy treba ist s frajerom, frajerkou :D ten cas potom rychlejsie leti..a ty kedze si sa nudil, tak si musel byt sam, alebo s kamosom :P
bol si na 3D?:)

mary-anne

ja som na tom tiez bola, uzasny zazitok teda!film bol krasny, velmi sa mi to pacilo, to spracovanie, tie farby,ti herci,krasne..
az na jeden maly problem: sedeli sme v prvom rade a este aj to 3D k tomu, no mne bolo cely film zle,az som sa musela ist vyvracat... :(

bingham

inkognito to myslis vazne ???

trva to neskutocne dlho.....uz som sa vsade obzeral...a cakal kedy to skonci...

a hned ako to skoncilo....som utekal prec....a nee aby som tam este 10 minut sedel :DDDD

iinkognito

tiez sa pridavam k spokojnej skupinke :)) najskor som vobec nechcela ist, bo sci-fi ma absolutne nelaka, ale frajer pistal tak sa slo na 3D, a bolo to faaaakt krasne...
hlavna myslienka skvela
a po skonceni filmu sme vsetci zostali sediet este asi 10 minut a pozerali doblba :))

Geronimo9632

ved to ... 7 je malo, ale 210 uz je dost ...
teraz som pozeral na krabicku od liekov a je tam 3.06 Eura ... myslim si, ako dobre som obisiel, ze iba tak malo som doplacal .., ale uz som sa spamatal, ze to vlastne 100 Sk :(