ranajky - zemla :)

datelinka

nevysvetlíš im, to z nich spravilo zúfalstvo :-)) ja budem chudnúť z normálnej pestrej vyváženej stravy, keď si dám zo všetkého menej, počkám si kým mi vytrávi a tak si dám ďalšiu menšiu porciu jedla.
ale mňa to netrápi, ja mám hmotnosť v poriadku. ale zas, neprejedám sa, stravujem sa RACIONÁLNE. ale každý máme svoje racio :-))

fenix

ano?to som nevedel,ja toto nesledujem.zjest na ranajky 2 banany a na obed ryzu s ovocim je sacharidova smrt,ale co uz,mozem aj uzitocnejsie travit den ako tymto tu

datelinka

fenix a že tu práve majku spomínaš :-) však tá už začína s deväťdesiatdňovkou asi pätnásty krát :-))

fenix

chcel som to napisat v zmysle,ze keby telo vedelo rozpravat,tak by ju tak poslalo do pic..ze by zbytok zivota iba pozerala na stenu.
ale aj tvoja alternativa datelinka ma nieco do seba
businka
to by sa nedalo,lebo mna neustale napadaju vselijaky uchylaci a nedokazem sa nad to s usmevom povzniest

fenix

tessy
pozri si temu o 90 dnovej,nick majka,ranajky banan,obed ryza a ovocie.neuveritelne.skoda,ze telo nevie rozpravat

fenix

som im to napisal
vysvetlil co maju jest,kedy ako a s cim co maju cvicit,ako, kedy, ako funguje metabolizmus vsetko,a ich odpovedou boli iba negativne reakcie
tak nech si to pekne uziju,ludska blbost je fakt nekonecna,a cim vacsiu povies,tam skor tomu uveria
ked ma niekto 120kg tak nepribral za rok ci dva,a si myslia,ze nieco vyriesia za 90 dni

Tessy06

no ony potrebujú pomoc už teraz, lebo ak si dá niekto na raňajky 2 mandarínky a nazve to "úžasnými raňajkymi", neni celkom ok, a takto dlho nevydrží