prenasledovanie čiernm psom

Príspevok v téme: prenasledovanie čiernm psom
zvláštne

stala sa mi taká vec...bola som na pohrebe svokra a hneď pri odchode z domu sa k nám priplietol neznámy čierny pes,nejaký kríženec ako keby rotwailera,ešte mláďa...odháňali sme ho,no nedal sa,doslova sa nám plietol popod nohy,mne a deťom,aj mužovi...nemohli sme sa ho zbaviť,aj som sa bála,že nás môže pohryznúť,ale nič...bol kľudný,ako keby bol náš...aj sme prešli na druhú stranu cesty,on za nami...potom sme šli zas na druhú,on zase za nami...prišiel s nami až na cintorín a čakal s nami vonku,potom sa stratil...čo myslíte,mohla to byť duša mŕtveho?bolo to zvláštne...

sisi.ka

Vies co, neverila by som tomu, keby nieco podobne nezazila moja mama. Bola na pohrebe a cestou od domu smutku az hore k hrobu ju sprevadzala vevericka... nahoda? neviem. Ten ujo, ktoremu bola na pohreb, mal plny byt vypreparovanych vevericiek, mal ich velmi rad. Fakt neviem...

millli

Neviem, ak by to bola pravda s tym prevtelenim, co mam povedat na to ja? Ked zomrel moj dedko, v ten isty vecer nam po stene v obyvacke liezol cierny chrobak. Toho sme vsak zabili, zeby sme zabili mojho dedka? A o par dni na pohrebe sme zase videli cierneho psa. Ale nesiel ku nam, iba sa na nas pozeral z dialky. Zeby sa mu zapacilo prevtelovanie? A par rokov predtym, ked zomrela moja dalsia babka, zase na strome skriekala cierna vrana alebo to bol havran, neviem presne. Ak by sa clovek mohol prevtelit do zvierata, tak mozno na chvilu, si myslim.

0vecka

tak to urcite ja niesom ovca na jednu noc a akoze NEJAKEHO zoofila to by musel by uz nejaky konretny zoofil nejaka dobra partia chapes...

nj som ovecka ale nie ovca :)

0vecka

ja chcem byt ovca.... by som to mohol napisat do zavetu ze ak sa na pohrebe objavi nejaka ovca tak ze som to ja a nex na nu prepisu cely moj majetok :)