Lenivost

0vecka

u nas bola sociologia ako humanitny predmet tak sa to nebralo az tak vazne...

2 shaula vies ja by som s tym nemal problem odist z tohto sveta ale myslim na ostatnych. Proste ze kolko malo ludi malo potesenie z mojho prekrasneho tela :) to nejde len tak ja mam velku zodpovednost...

[zruseny3]

hehe :D shaula, veru, uz len pod zem. Keby sa dalo, tak vsetky "depky" zakopem, ze uz ich nik nevyhrabe a nikomu nebudu spôsobovat ziadne trapenia a bolesti. to mi ver. ale mna este nezakopat prosim. mam pocit, ze este tu mam nejaku nevybavenu pracu. :))
raz jeden spoluziak vytiahol taky tahak a potom si na to sadol. profak sa ho len spytal, ci sa mu dobre sedi. :)
my sme mali sociologiu bez tahakov. to sa nedalo. alebo boli niektori velmi sikovni. :)

0vecka

2 lost ja vecsinou nepotrebujem ziadne pomahanie lebo som chytri chlapec :) ale uz sa mi fakt ze nexce asi som stary ci co :)

ja mam zase rad tahaky typu cela kniha alebo poznamky najme ked sa tam supne nejaky priklad a pocas skusky to zacne clovek studovat ze o co sa jedna :)
napr na sociologii sme mali taku pisomku ze dala citat a ze kto to povedal a potom som iba videl jak niekto vytiahol asi 400 stranove skripta a hladal tam ten vyrok som sa skoro po od smiechu :) ja som to typol a spravne :)

2 shaula zase nebud na doodie taka zla :( zakopavat do zeme to sa zenam nerobi potom nema kto umyvat dlazku a tak ;)

lost

Treba byt profik s tahakmi aby fungovali :))

Pripomenulo mi to tahaky na ustnej skuske na maturite, to boli haluze :D

[zruseny3]

ovecka, nepojdem tam. dneska depkosim aj tak. zajtra do prace a uz sa vidim ako sa budem vecer ucit. tahaky som mala minule. :) chodila jak raketa po celej miestnosti. ani pouzit sa nedali. :) blbe je, ze v utorok mame inu skusku tiez s nou. :) ale sak to uz sa nejako naucim.