Problem s prehltnutim semena

Príspevok v téme: Problem s prehltnutim semena
emmma

priatel zbožňuje oralny sex. ja ho tiež mám rada a rada mu to robim. problem je v tom, že on by sa mi veľmi chcel "dokončiť" do ust (a potom sa bozkávať), k čomu sa nejako neviem odhodlať. predchadzajúci partner sa mi raz urobil do ust bez toho, aby som to čakala, a vtedy ma poriadne naplo. terajší priateľ je veľmi ohľaduplný, rozpravali sme sa o tom a povedal, že by to nespravil, keby som to nechcela. Ja to však chcem, ale mám v sebe akýsi blok z predchádzajúcej skúsenosti a bojím sa, že mi pride zle... Má niekto takú skúsenosť? Čo mám robiť?

janekMY33

ale semeno si treba vichutnat ako dobre vino premiesit v ustach a na jazyku ale nie kazdy chlap ti bude chutit musis toho viskusat viacej

Sex Godess

Sorry Faerie- nejak som pouzila tvoju prezyvku-Ja nefajcim, som totiz pro sportovec, takze nemam dovolene fajcit. :-)

Podla mna semeno smrdi ako rybacina, kedze mi ryby nechutia, tak ani to semeno by som nezrala, a uz vobec nie kvoli vitaminom, kedze ak tam aj nieco je, je to vo velmi malom mnozstve a 5x za den zjest semeno, to je asi aj pre teba privela, ci sa mylim?

Ale kazdy ma ine chute, vsakze...

Prajem dobru chut

Fearie

Ja nefajcim, som totiz pro sportovec, takze nemam dovolene fajcit. :-)

Podla mna semeno smrdi ako rybacina, kedze mi ryby nechutia, tak ani to semeno by som nezrala, a uz vobec nie kvoli vitaminom, kedze ak tam aj nieco je, je to vo velmi malom mnozstve a 5x za den zjest semeno, to je asi aj pre teba privela, ci sa mylim?

Ale kazdy ma ine chute, vsakze...

Prajem dobru chut

Faerie

jezis dievcata... :) Sex Godess sa pytala na co je to dobre, ja som jej odpovedala. :) Je to dobre, rozhodne to nie je skodlive, obsahuje to dokonca vitaminy. Tot moja odpoved. :)
Mimochodom, nikto nikdy netvrdil ze robi oral kvoli vitaminom. :)
Sex Godess: v smradlavej forme? To si musela fajcit dobrych humusakov ked ti oral smrdi. :)

tralalaaa

Moj názor: kyselniu močovu a moč to musí obsahovať, keďže to ide cez tu istu "trubicu" . Nemajú dva otvory ako my... Či to má vitaminy ma vôbec netrapi. Podla mna je na dievčati, či to chce skusit, alebo nie. Chlap by ju do toho nutiť nemal! Pri predchádzajucom partnerovi ma to tiež vôbec nelákalo.Celkovo orálny. Proste mi nechutil ! Zato teraz je to presný opak, mohla by som mu to robiť stále a maximalne ma to vzrušuje. Ako tu už bolo napisane, najlepšie ihned prhltnuť, prípadne sa napiť. Chuť závisí od toho, čo chalan jedol. Hlavne sa toho neboj, je to uplna pohoda. Proste si to nenehavaj "roztapať" na jazyku ako čokoladu, ale prehltni to hned a prípadne teda zapi. Nie je to nič hrozné. A ako spomenula lara1, prehltať to nemusíš, to už jemu nepomože, ani neublíži :) Vela šťastia :)

jedna

Faerie,vies, tie presviedcania a kamuflaze platia len na hlupe slepice...
ak sa tym krmis kvoli prisunu mineralov a vitaminov do svojho organizmu, tak odporucam potom denne "vycucat" vsetkych susedov muzskeho pohlavia. to aby si toho selenu mala v dostatocnom mnozstve, nakolko jeho prisun by mal byt aspon 200 mikrogramov za den. takze bez vecerat k susedom :))

Sex Godess

Faerie-nie dik, radsej budem tieto vitaminy brat v nesmrdlavej forme, ak mas problem s nedostatkom tychto vitaminov,preco si to nezjes sam a pravidelne...