Biblia a psychika...

isabella

whee_ee, :-DDD som si ten datum ani nevsimla, ked to niekto vytiahol som to brala automaticky ako novu temu :-DDD

beskyd

vevericka, v ludoch treba podporovat individualizmus a nie subordinaciu voci nabozenstvam a cirkvam. je to vazny prehresok proti plnohodnotnemu vyvinu ludskej bytosti. preco sa radsej neucia cudzi jazyk a nenutia ich do toho?

isabella

vevericka, nutit niekoho zo skoly citat celu bibliu? ved to by sa do toho podla mna aj rodicia uz seriozne obuli, aspon ja by som sa ako rodic ozvala...
mna to citanie nastastie tiez este nepustilo, ale to je o cloveku, myslim, ze to uz ani nepusti, ja mam v poslednej dobe svojich oblubenych autorov, ku ktorym sa stale vraciam a nikdy ma nesklamali doteraz... taka cecelia ahern... odporucam, aj ked neviem ci a kolko z jej knih je prelozenych, bo ja citam len originaly

isabella

ludia ale klud, ja by som pockala kym sa zakladatel/ka temy k tomu vyjadri o ake "nutenie" v ramci domacich uloh ide, ci je vlastne rozculovanie sa na tuto temu k veci, bo kazdy z nas si to vysvetluje po svojom, ale objasnene nam to poriadne nebolo, nevieme o co ide...

vevericka

tak deva napisala citanie biblie z donutenia brala som ako celu...preto mi to prislo divne:)
tak tych dvoch mozem aj ja..ja mam sice odbor zamerany uplne inak, ale knihy su relax..ja som sa naucila citat ako 5rocna(starsia setra donutila :),patrim este do poslednej generacie, ktora vie, co su to mayovky:) ) a od tych 5 rokov ma to zatial nepustilo:)

beskyd

okamzite podnet na statnu skolsku inspekciu, skolu zrusit, vyradit zo siete, ucitelovi zakaz cinnosti a poslat ho do bane farat len za stravu.