lutujete niecoho co ste urobili v minulosti?

Príspevok v téme: lutujete niecoho co ste urobili v minulosti?
sardinka:D

myslim take zavazne rozhodnutia.Ja mam takych veci velmi vela a teraz, ked sa to uz neda zmenit sa pre to trapim.Urcite niesom sama, ved kazdy obcas robi chyby ale toto obdobie sa mi nahrnu vsetky zle spomienky,rozhodnutia a potom upadam do takej slabej depresie ze keby som to urobila inak ako vtedy bolo by vsetko teraz ine...niesom schopna sa pohnut dalej so zivotom ked budem mysliet stale na minulost a veci ktore sa uz nemozu vratit spat a preto potrebujem vasu pomoc...ako na tie veci prestat mysliet...

jaaaaaaaaaaa

Vsetci sme len ludia , vsetci robime chyby, nikto nie je dokonaly, skoda lamentovat nad rozliatym mliekom, zivot ide dalej, ....

dobra vila

Sardinka, mozme si podat ruky, aj u mna je jedna vec, ktoru VELMI lutujem a doteraz nad tym filozofujem (su tomu uz styri roky). Nie je to nic o laske k chlapovi.
Je to nieco, co som pokaslala a urobila zle rozhodnutie. A neplati ani to pravidlo, ze "nelutuj, co si v minulosti spravila, lebo vtedy si to tak chcela", alebo ako to presne znie. Nie, ja som to nechcela, proste som iba nieco pokaslala, co ma stalo velmi velmi velmi vela a viem, ze nad tym budem bazirovat do konca zivota. Keby sa tak dali vratit hodiny casu spat.... povzdych

jajka001_

ja lutujem ze som sa tak sprosto inkarnovala
inak, fakt verite, ze máte na výber? ja ked si to spatne vezmem,vzdy som volila tu lepsiu moznost a aj tak. keby som chcela volit inu, tak sa to vzdy otoci tak, ze musim volit tu prvu.

kika:-)

ja som cchela napísat porekadlo, ale zabudla som že ako sa to volá :-D lebo ludská múdrost to rozhodne nieje:D

Tessy06

nenazvala by som to ľudskou múdrosťou, ale osobným postojom k životu, ktorý je samozrejme u každého iný ;)

Kika:)

JE taká jedna ludská múdrost: že Nikdy nelutujem čo som spravila lebo v tej chvíli som to spravit chcela..Hahah..strašná múdrost ..vela vec robíme, a pri tom ani nechceme, skvor musíme, alebo sú na to iné dovody..
ja Lutujem toho vela,ale moc sa nad tým nezamýšlam jediné čo ma viac krát napadá je to že Lutujem že som sa prvý krát vyspala s chlapom ktorého som nelúbila a ktorému som bola ukradnutá ....To je všetko:) pekný den :)

Tessy06

neľutujem nič, čo som kedysi urobila, lebo vtedy som to tak urobiť chcela alebo musela...možno by som to teraz urobila inak, ale to už nezmením, treba ísť ďalej

katalinka

každý vidí vo svojich rozhodnutiach len to zlé...hlavne ak tie rozhodnutia boli ťžké a bolestné.Život je už raz taký, kto nepozná zlé, nespozná to dobré...Treba viac žiť a menej analyzovať.