lutujete niecoho co ste urobili v minulosti?

Príspevok v téme: lutujete niecoho co ste urobili v minulosti?
sardinka:D

myslim take zavazne rozhodnutia.Ja mam takych veci velmi vela a teraz, ked sa to uz neda zmenit sa pre to trapim.Urcite niesom sama, ved kazdy obcas robi chyby ale toto obdobie sa mi nahrnu vsetky zle spomienky,rozhodnutia a potom upadam do takej slabej depresie ze keby som to urobila inak ako vtedy bolo by vsetko teraz ine...niesom schopna sa pohnut dalej so zivotom ked budem mysliet stale na minulost a veci ktore sa uz nemozu vratit spat a preto potrebujem vasu pomoc...ako na tie veci prestat mysliet...

willywonkaa

Najviac lutujem, že som svojou hlúpou nerozvážnosťou prišla o dôveru osoby na ktorej mi záleži najviac na svete...sú aj nejaké maličkosti, ktoré som nemusela spraviť, ale s tými dokážem bez výčitiek žiť, čo si sama neviem odpustiť je vyššie spomenuté:/

klara5

v noci nespim a premyslam , my sme začali stavať dom ,na začiatku sa to také ťažké nezdalo ale kto si to nevyskúša to nepochopí , nie je ani vela penazi takze staviame tak povediac svojpomocne , rodina ktorá mala same pomocné reči sa ani neukaže a tak na stavbe som ja a moj muž a obcas sa ukaze nejaká dobra duša, a vrátiť sa to uz nedá a pred nami je nekonečná cesta, ktorá mi nedovolí spať , vieš kolko sme my nespravnych rozhodnutí urobili?

sun0808

ja som strasne opatrny,puntickar,spekulujem...mam opacny problem...viac lutujem co vsetko som z opatrnosti neurobila:)

boba 77

Ja tiež trochu ľutujem, že sme z priateľom odyšli z Čiech.Boli sme tam nejaké štyri roky.V podstate sme sa tam mali fajn, peniaze nám nechýbali a chodili sme stále na nejaké výlety.No vtedy sme si to neuvedomovali, že sa máme dobre a stále nás to ťahalo do SR.Teraz keď sme doma a platy už sú nižšie, takže aj výlety striedmejšie, si niekedy spomeniem na Čechy.Výsledok je taký, že človek nech je v akej koľvek situácii, vždyje s niečím nespokojný.Preto sa už neobzerám do zadu a viem že každé moje rozhodnuti bolo správne lebo v tej chvíli som to tak cítila...

lost

Zle som sa rozhodol ked som mal 10 rokov, 16 rokov, a teraz ma to pokusa v 21tke...

To je zvlastne, ako keby tie vazne rozhodnutia mali isto periodiku.. ktovie co budem cakat v 25ke, dufam ze dochodok :D
To by aj zapadalo do planov :D:D

Ale... snazim som sa pozret na lepsiu stranku toho zleho rozohnutia, nie vzdy je to z blata do kaluze.. a co sa stalo, sa uz vratit neda, je lepsie na to nemysliet, to trapenie nestoji zato, niektore lekice su velmi drahe :(

jaaaa

áno,že som sa vydala!...ale zas všetko zlé je naozaj na niečo dobré,lebo deti,ktoré mám z manželstva,nadovšetko milujem a teraz sú oni zmyslom môjho života...muž tam už dávno nepatrí...

simonnka8503

nieee chybi :D D: Ale Chyby :))) Obcas preklep :D a netrap sa tym ani ty , vsetko co sa deje sa deje preto pretoze to tak ma proste byt !!

simonnka8503

Ja som sa vzdala cloveka s kotrym som mohla byt velmi velmi stastna.. Bohuzial neskoro som si uvedomila co som mala vedla seba. A tiez to lutujem ! Lutujem tuto stratenu sancu .... Bohuzial uz nic nezmenim , lebo je neskoro. Ale inak v podstate nelutujem nic vo svojom zivote. Koncim skolu ktoru som vzdy chcela studovat , som zdrava, mam zopar skvelych priatelov.. Hej obcas sa stane nieco, co si poviem ze mohlo to byt aj inak , mohla som to spravit, povedat inak .. Ale neberiem to ako zivotnu tragediu , kazdy z nas obcas robi chybi . Jedine co lutujem je to co som uviedla na zaciatku ale inak nicc.. A mam 18 , zivot pred sebou .. este mam narok na koopec chyb :)) A pockam si aj na toho praveho :)

zuzic

ano lutujem a velmi ale pomoct ti neviem....ja sa nad tym vlastne nemam kedy zamyslat lebo neviem kde mi hlava stoji...zahnat to pracou asi neni najlepsi napad co?:)

katka...

Mam podobny problem. Ale asi je takych ludi viac. Tiez sa casto vraciam do minulosti a lutujem, co som urobila resp. neurobila. A rozmyslam ako to mohlo byt teraz inak. Lenze zas na druhej strane si poviem, ze to asi tak malo byt. Netreba sa vracat do minulosti, ale zit pre pritomnost. Jednak to co bolo uz nezmenis a zbytocne sa trapis. Aj ked viem, ze obcas to na cloveka dolahne. Proste hod minulost za hlavu, uzavri ju. Mne sa to uz pomaly dari. Tak drzim palce aj tebe.