Tep srdca nad 80

olara

fenix1
spoluziak by si mal odmerat tlak,ci nema nizky a srdce to potom kompenzuje tachykardiou

Ja mam tiez nizky tlak,niekedy iba 85/55 a musim brat lieky na vysoky tep.To je tak koli nizkemu tlaku

EDYZON

MAM 63 ROKOV CELY ŽIVOT SOM ŠPORTOVAL EŠTE AJ TERAZ CHODÍM 1 KRÁT ZA TÝŽDEŇ HRÁVAŤ FUTBAL NEMÁM PROBLÉM Z BEHANÍM MAM PULZ V KĽUDE OKOLO 85/95 TLAK POD 130/94 EKG OK PULZ PRI ZÁŤAŽI 132 MAL BY SOM BRAŤ LIEKY NA ZNÍŽENIE PULZU.

veronero

Ja mam tep v klude 110, interna mi povedala ze to je zo stresu (7 rokov v kuse)? Tabletky mozem/nemusim, podla toho ci mi to prekaza.

kleo5

ja mam tep permanentne posledny tyzden nad 100 aj 120 v klude, ked sa postavim a zacnem robit okolo domacnosti tak urcite viac. Citim ho vsade, v hlave, v pere... Pricina je velky stres, kriza v rodine.Cim by sa to dalo zmiernit? Niekedy uz mam pocit ze skolabujem. A lieky mam. Neurol + citalec + mg.Tak je pravda , ze to berem len tyzden, co je malo aby zacala liecba zaberat. Chcem sa odreagovat nejakym sportom, trebars spinning, ale mam strach ze tep vyleti a ja zletim z bicykla.

Používateľ J

ja som mal pulz aj 30....vzdy tak vecerom.....,ale to je skor tym ,ze sportujem odmalicka....vzdy som sa niecom venovla...teraz je to box fitko a behavanie....a ked clovek nepocituje nejake problemy je to v poriadku