skalmanie z priateľa

Príspevok v téme: skalmanie z priateľa
podvedená

S priatelom uz chodime vyse 1,5 rokoch a vzdy hovoril ze by chcel mat so mnou dieta, a asi pred 2 mesiacmi nevedel ci pustil ci nie pri nechránenom sexe, tak mi hned pvoedal ze si mám kupiť tabletku escapelle, ze on dieta nechce, ze to len tak hovoril aby sme mali spolu sex, velmi ma to vzalo, ak o ja som nechcela dieťa hned, ale ta jeho reakcia ma vzala, reagujem precitlivene podla Vasho nazoru?ja som mu to uz odpustila, a uz ani dieta nechcem len neznesiem ked mi niekto klame v takých veiach,-(

AdamKrt

choco_milca:

mlatis doma muza ???

Myslel som tu facku ako nieco v style vychovneho prostriedku, aby si clovek uvedomil, ze robi nieco zle a zjednal napravu. Ci si snad myslis, ze je normalne klamat partnerovi a zatajovat mu zivotne dolezite skutocnosti ? Ved to je klamstvo, podvod...

choco_milka

AdamKrt: tie vychovne facky ja osobne uznavam, je riadny rozdiel, ked su z lasky a preto ze ti na danej osobe zalezi a ked su kvoli "tebe".

Priklad:
Muz ma urazi, dam mu facku. TOTO robim kvoli sebe. Zla facka

Priklad2:
Muz spravi nieco, co mu moze uskodit,pride domov a machruje ze isiel na semafore na cervenu..atd
Dam mu facku. Toto je DOBRA facka.

AdamKrt

A ani po roku som nestretol este ani jej rodinu, rodicov ani deti... Ze to chce cas. Ze ona si tiez vraj musi byt stopercentne ista, ci to vyjde, nez si niekoho pusti k rodine.

To sa nedivim, ak jednala predtym takymto sposobom s muzmi, ze mala obavy, ked nechcela dat vediet, kde byva, ze by ju vraj niekto mohol prenasledovat...

Asi som na nu moc velky, chapavy dobrak. Niekedy mam taky pocit, ze volakedy ked dal muz zene par vychovnych faciek, ze to mohlo mat hadam aj nejake liecive ucinky.... A to som clovek, co je proti nasiliu.... :)

AdamKrt

No, take vyhlasenie je dost surove, ak mu ozaj slo iba o sex. To je pekne sproste. Ale nemyslite si, ze zeny neklamu....

Mam priatelku /vztah na dialku/, ktora mi bola schopna klamat takymto sposobom:
- po pol roku chodenia som ju pristihol, ze v komunikacii pouzila ine priezvisko a to sme spolu uz fungovali ako par.
- klamala o tom, kde byva.
- klamala o tom, ze sta stahuje do inej lokality, aby sedela jej verzia.
- od zaciatku klamala, ze je slobodna a bez zavazkov. Po pol roku z nej vyslo, ze je rozvedena a ma jedno dieta.

Odpustil som jej a dal jej dalsiu sancu.
- cez vikendy bola schopna sa zatajovat, respektive volat iba ked to jej vyhovovalo, ona nedvihala,
- ked bola u rodicov, nekomunikovala vobec.
- bola schopna svoje chyby otocit este proti mne.

Teraz po roku som nahodou zistil nejake informacie a nedalo mi to, aby mi v nich neskrslo podozrenie, ktore som jej povedal a pod tarchou argumentov sa PO ROKU priznala, ze ma este jednu dieta....

Tych klamstiev z jej strany bolo tolko, ze uz neviem kde je pravda. Milujem ju, ale neviem ci mam dat tomu este jednu sancu, ked sa dusuje, ze cela pravda vysla na povrch a ona to preto tajila, ze sa bala, ze vztah to rozbije. Lenze mam pochybnosti, aby to bola cela pravda, lebo bola schopna mi predtym do oci hovorit, ze uz nic ineho neni.

Moja mysel je teraz medzi dvoma mlynskymi kamenmi, ked rozum mi hovori, aby som sa na nu vykaslal, ale srdce by jej chcelo dat este jednu, poslednu sancu. Lenze deti su uz nie najmensie, takpovediac v puberte a to je najhorsi vek. Stale tvrdi, ako ma velmi miluje, ale ja sa buducnosti obavam. Da sa este verit takemu cloveku ?

Blba situacia, ked je v tom tolko citov. Vediet to na zaciatku, tak sa takemu vztahu oblukom vyhnem. Lenze, ako sa do toho clovek zamota, tak je to tazsie...

podvedená

ale pokial nedoslo k tej situacii, bol velmi mily aj ohladuplny aj kondomy sam nakupoval vzdy,...len potom povedal ze na dieta je skoro ze az ked o tri roky, ale predtym vzdy hovoril ze by chcel dieta toto ma sklamalo na nom najviac, ze predtým spravanie a potom...zazila niektora z vas toto iste alebo podobné???

Deee

tak on nechce dieta, ale uzit si to ano, nedavat pozor to tiez ano, ale tabletku si mas ist kupit ty a za svoje lebo on dieta nechce...kus idiota ked sa slusne vyjadrim...tento muz ti nebude nikdy oporou, ked sa daco pokazi budes na to sama...mna by to teda nielenze dost sklamalo, to je jasny signal nevyzretej osobnosti...