Ranna depresia

Príspevok v téme: Ranna depresia
Alexej

Vzdy rano, ked vstavam tak nemozem vstat. Ak sa mi da a je volny den tak sa prehadzujem v posteli este aj 2-3 hodiny, kym vstanem a to sa mi vobec nechce spat pretoze kazdy den ked vstavam, tak ma hned napadne co vsetko musim cez ten den spravit, vybavit popripade co sa musim ucit (vek 23 rokov, studujem na VS). Akoze potom ked vstanem tak to je uz uplne v pohode zacnem robit to co mam, alebo aj ked nieco ine robim tak pohoda, ale rano sa mi nikdy neda vstat. Mate aj vy taketo problemy ? Co by mi mohlo pomoct ?

cajik

Necitala som vsetky prispevky, ale prepac, vobec mi to nepripada ako "Ranna depresia", lebo to si teda potom asi nezazil skutocnu depresiu.. To co mas ty je obycajna nechut. Mozno zijes prilis stereotypne ? Co tak najst si nieco, na co sa budes tesit ?
Alebo sa snaz donutit nerozmyslat nad tym. Proste vstan a hotovo..

lost

to je jedna z moznosti :D

ale nechcelo sa mi stavat spred pocitaca :D

este aj ludia na ICQ pisali, tak som ich nehcal ist si lahnut ako prvych :)

88888

ja ze kde si behal.. :D uz som sa bala, ako ta veta skonci :))

vsak ale ked ide na mna v noci nuda, lahnem a spim...:D ci?

lost

Tak nechcelo sa mi spat a neviem co som mal robit :D
Tak som behal po forach a komentoval :D
ale strasne mrtvo tu je o tej tretej :D:D:D

88888

lost:
no.. spávať chodím medzi 19h a 01:00 :D :D
ako sa podari :)
niekedy zaspim hned ako pridem z prace na nejaku polhodku - hodku.. inokedy nie... ale co sa týka spanku typu - hygiena a spat.. tak to tak okolo polnoci a neskor...

a ty? ze AZ o 8h vstavas a je to este skoro pre teba? :)

88888

lost - netreba to zase prehanat :) so vstavanim o 6h som celkom spokojna... posledne 2 dni :D
predtym to bolo zobúdzanie od 6,30 - 7,00 :D
takze to, co pise amika - bude asi na tom nieco pravdy :P