2 tampóny naraz.. hups

Príspevok v téme: 2 tampóny naraz.. hups
kačenqaa

no čo s ami dnes stalo..dost som sa toho zlakla.. išla som sa kupať do vane, a kedže mam kramy(slabe) tak som si dala tampon.. po kupani som si dala další ktory tam išiel nejak bolestivo.. začalo ma bolieť brucho.. a momentalne ked som vytiahla tampon, zbadala som dalšiu šnurku ktora vo mne vysela.. bože ja pozerám či mi nešibe.. pootm som zistila, že som zabudla uplne na ten prvy si ho vybrat.. Kedže mám len 15r.chcem sa opýtať či som si niečo vo vnutri nepoškodila,predsa len tam boli vomne dva tampony naraz.. tje moc nie.. a ešte si enviem predtsavit keby som to nezistila,keby tá šnurka nebola vidieť,alebo by bol ten druhy tampon hlboko..ako by som to zistila..a čo by s astalo vtedy.. uf..dost som s azlakla.. nič som si nepoškodila? dost sa bojim..

barbinka

fenix: tak ja ti poviem tiež, čo sa stalo mne. Keď som bola mladá, tak som si ho tam nechala cez 24 hodín, lebo som na neho zabudla. Stalo sa mi to tak, že keď už bol šiesty deň menštruácie, tak som nevedela, že či ešte budem menštruovať, tak som si pre istotu dala tampón, keď som išla von, ale v hlave som už mala, že mi skončila.
Takže žijem a to dievča si až moc nastrašil.

lienka666

levicaaaa,
to nema vyznam...fenix proste musi mat pravdu za kazdu cenu...je to proste este dieta, tak mu nekaz iluzie...niektori jedinci si musia takto dokazovat svoje ego, v spolosnosti "face to face" by to nedokazali...
Toxicky sok bol pozorovany hlavne v US, alergie na latex a tak...no a niekedy si to zabudli baby vymenit...12 hod. v tele to uz je co povedat....

Tymto chcem upozornit FENIXA, ze s nim nekomunikujem a neocakavat ziadne duchaplne odpovede!!!!

levicaaaaa

mimochodom, sydnróm toxického šoku sa dá aj prežiť, a nenastáva automaticky po ponechaní tampónu v tele niekoľko hodín.

je to skôr veľmi vzácne ochorenie...

levicaaaaa

fenixc - prečítala som si všetky tvoje príspevky... - keby si si ho tam nechala niekoľko hodín, dostala by si sepsu a umrela by si -

takže???

fenix

kacenka
myslel som to tak,ze sem pise hocikto a ty si osvojis jeho radu a zle dopadnes.
levicaaaaaaa
zasa necitas,ze?

levicaaaaa

rakovinu spôsobuje HPV vírus a nie tampóny... niektorí jedinci tu dávajú fakt úžasné rady do života... :((