2 tampóny naraz.. hups

Príspevok v téme: 2 tampóny naraz.. hups
kačenqaa

no čo s ami dnes stalo..dost som sa toho zlakla.. išla som sa kupať do vane, a kedže mam kramy(slabe) tak som si dala tampon.. po kupani som si dala další ktory tam išiel nejak bolestivo.. začalo ma bolieť brucho.. a momentalne ked som vytiahla tampon, zbadala som dalšiu šnurku ktora vo mne vysela.. bože ja pozerám či mi nešibe.. pootm som zistila, že som zabudla uplne na ten prvy si ho vybrat.. Kedže mám len 15r.chcem sa opýtať či som si niečo vo vnutri nepoškodila,predsa len tam boli vomne dva tampony naraz.. tje moc nie.. a ešte si enviem predtsavit keby som to nezistila,keby tá šnurka nebola vidieť,alebo by bol ten druhy tampon hlboko..ako by som to zistila..a čo by s astalo vtedy.. uf..dost som s azlakla.. nič som si nepoškodila? dost sa bojim..

kacenqa

okej.je to v poriadku.. a o 30 rokov,bud emoja dcera už dospelá, a vtedy taku kravinu už nespravi.možno skorej.. ale poviem jej to:) nech si dáva pozor..lebo to bola moja zabudlivost hlupa-.. a ešte k rodičom.. ja som sa na rodičov obratila, ale predsa oni nie su doktormi aby vedeli či sa tam vo vnutri somnou niečo deje... tak teda nechápem podstatu tohto fora..ked sa nemám pytať ludí.kt.stym bud maju skusenosti, alebo mi iba poradia. Tje vše..

fenix1

kacenka ja nemam doma rodicov,to je nepodstatne
chcel som ,aby si si uvedomila,ze je predsa vzdy lepsie sa obratit na rodicov ako na cudzich.
som rad,ze sa ti nic nestalo,aspon mozes svoju dceru za 30 rokov poucit

Kačenka

fenix myslíš že mam doma rodičov odborníkov doktorov, ako ty?--povedali mi že možem dostat otravu.. ale už som ich vybrala tak klidd

katka...

Kačenqaa klud, ziadnu rakovinu nedostanes len kvoli tomu, ze si tam mala chvilu 2 tampony. A nabuduce davaj pozor.

jajka001_

nic sa neboj, nemala si to tam dlho, to ze si tam mala dve, nevadi, ved niektore zeny si kupuju tie megatampony, ty mas urcite tie najmensie kedze si este panna. toxicky sok si nedostala,alergiu nemas. dobre ze sa ti podarilo si ich vybrať obe.

kačnqa

ako prvemu som to povedlaa tatkovi.. celkom ma pochopil.a povedla že kramy su svinstvo.a že sa mi nemože nič stat. ale mama sa to potom od neho dozvedela. a ona je na tampony alergická..tak to potom aj tak vyzeralo:/ ja by som potrebovala serioznu radu, a nie iba vediet od vás následky, čo všetko môžem dostať.. a niekto mi kludne napíše že hmm a ptm s apriprav na rakovinu maternice.. naozaj mile.... a ja ešte také 15-r. dieta.. ako to mám brať... že budem mať rakovinu..:°°( ..