2 tampóny naraz.. hups

Príspevok v téme: 2 tampóny naraz.. hups
kačenqaa

no čo s ami dnes stalo..dost som sa toho zlakla.. išla som sa kupať do vane, a kedže mam kramy(slabe) tak som si dala tampon.. po kupani som si dala další ktory tam išiel nejak bolestivo.. začalo ma bolieť brucho.. a momentalne ked som vytiahla tampon, zbadala som dalšiu šnurku ktora vo mne vysela.. bože ja pozerám či mi nešibe.. pootm som zistila, že som zabudla uplne na ten prvy si ho vybrat.. Kedže mám len 15r.chcem sa opýtať či som si niečo vo vnutri nepoškodila,predsa len tam boli vomne dva tampony naraz.. tje moc nie.. a ešte si enviem predtsavit keby som to nezistila,keby tá šnurka nebola vidieť,alebo by bol ten druhy tampon hlboko..ako by som to zistila..a čo by s astalo vtedy.. uf..dost som s azlakla.. nič som si nepoškodila? dost sa bojim..

kašenqa

jako mala som ich tam asi 2-3hodky.. cítim s ajak debil, nezodpovedná.. a navyše mi tu hovoríte že to je zlé, dostanem infekciu, hnusné bakterie, a neskor rakovinu maternice.koli posratým 2hodinám s tamponmi?!!n-o výbborne tosom mrtvá už teraz._:°°( nemala by som zajsť doktorovi nech ma prešetrí?urobím všetko preto aby to bolo v poriadku.. ja nechcem mat rakovinu maternice,:(ved som ešte malá..bože

darča

Krv -dokonalý príklad na rozklad baktérií!ak si pridáte teplo,vlchko_ a ktomu tampony- tak toje samá choroba,infekcie.už po dvoch hodinách sa majú tampony meniť! v neskoršom veku môžte čakaťrakovinu krčka!koľké dievčatá,ženy ,majú problémy ako svrbenie,výtoky,zápal moč,ciest!

kačenqqa

no.. ale ekd nad tym rozmýšlam.. ved dva tampony v sebe.. stačilo by malo to už sa mi mohlo dostat aj do marnice nie? ja už radšej s tamponmi nebudek kšeftovať..ked tak ja chodim na plávanie, tak iba vetdy, ale doma.nie.. viac nechchem zažit take neičo.. čo je najhoršie je že moja mama to okomentovala takto: a čo si ti už ty za Pannu ked sy tam pcháš dva tampony naraz.. strašne to od nej znelo.citíms a strašne.. napriek tomu si myslím že Panna ešte som..alebo..neviem ako by som to mohla zistiť..

datelinka

kačenka, nepoškodila, však si to nerobila násilne.
čo je však horšie, neumyješ si poriadne genitálie, ak sa ideš kúpať s tampónom.

Denz

Gynekológovia sa však bežne v praxi stretávajú s prípadmi, keď si ho „tam“ ženy zabudnú aj týždeň. „Občas príde taká pacientka a asi si viete predstaviť, aká aróma sa na mňa vyvalí, keď tampón vyberiem,“ hovorí doktor Španka. Aj keď sa na príbalových letáčikoch dočítate, že tampón môžete vymeniť až po ôsmich hodinách, neriskujte. Odborník neodporúča mať ho v pošve dlhšie ako tri hodiny, hoci krvácate veľmi slabo.
zdravie.pluska.sk