GOSH

Príspevok v téme: GOSH
xyzz

Čítala som si staršie diskusie, kde viacerí odporúčali ceruzku na oči GOSH. Tak som si jednu kúpila, presnejšie VELVET TOUCH EYE LINER, vodeodolná. Ale to je katastrofa. Kreslí tak nejak do šeda, zle sa nanáša. Takže neviem vlastne či mám zlú ceruzku, alebo ja neviem s ňou robiť alebo čo. Ktorú presne máte vy? Ako sa nanáša, nerozmazáva sa? A dá sa naniesť aj do vnútra viečka?

Martinka2

oh.my.gosh
stála 8 eur dačo a kúpila som ju v marrionaude :) ... len som počula že su nejaké problemy s touto značkou že napriklad v čr už tu bázu ani nemajú lebo menia majiteľa ci co tak snad ju ešte zozeniem u nás ked sa mi minie .... lebo neviem co by som bez nej robila...

Martinka2

oh.my.gosh
stála 8 eur dačo a kúpila som ju v marrionaude :) ... len som počula že su nejaké problemy s touto značkou že napriklad v čr už tu bázu ani nemajú lebo menia majiteľa ci co tak snad ju ešte zozeniem u nás ked sa mi minie .... lebo neviem co by som bez nej robila...

Martinka2

katusiky
gosh ma aj trblietavé očné linky ale zatial som videla len v troch odtienoch a to: striebornej, zlatej a takej akoby bielej s trblietkami...ta linka sa volá extreme art eyeliner a stojí okolo 10 eur... pridávam tiež link

eshop.fann.sk

mellinda

Mam podobnu skusenost s ceruzkou Gosh. Nemala som sice tu vodeodolnu, ale obycajnu, a hroza. Rozmazava sa, nedrzi. Tak teraz so rada, ze podobne je to aj s vodeodolnou a som si na istom, ze gosh ceruzku uz nikdy viac.

katusiky

cauko , bola som na výstave beauty a tam dievčatá behali z takými trblietavými linkami na očiach a neviem ci to mali gosh, tam som sa nevedela dostat,lebo bol velky rad, a ze co tá sranda stojí?diky

Martinka2

tak ja neviem...ja ich bežne použivam a vydržia mi na očiach aj cely deň okrem čiernej s tou mám trošku problém to je pravda... ja použivam stále pred líčenim oči bázu pod očne tiene art deco a nanášam si to trošku aj pod oko a až na to si dávam ceruzku takže može to byť tým že mi to dlhšie vydrži...

purblanka

kúpila som si včera gosh ceruzku trvácnu,a zle sa mi nanáša,a vyzerá to akoby už som ju mala zopár hodín a mala by som si umyť oči.Alebo mám zlé oči??