som prehnane žiarliva?

Príspevok v téme: som prehnane žiarliva?
kiki569

mam priatela,snubenca už 5rokov.v poslednej dobe ma velmi štve.chodi na pokec do sexzoznamky a vravi, ze nepozera v akej je miestnosti ze klikne na prvu ktoru vidi a ked je tam nic to neznamena-to si nemyslim...
-ma plno kamosiek s kt. si pise,ale skoro ziadne nepoznam, a to sme spolu uz 5rokov
-ma telefon prilepeny na ruke.Proste stale mu blika ze mu niekto vola, stale mi niekto pise, on nikomu pise.ked sa opytam ze kto tak mi nepovie, ze naschval,lebo ho stale kontrolujem.ide s nim vsade aj na wc, nikdy ho nenecha bez dozoru,nikdy.predtym ked ho nechal nasla som tam zaujmave spravy od bab.aj ked chcem z neho volat vytoci mi cislo a hned mi ho berie.ked mu ho chcem zobrat strhne sa onho normalne bitka a ja nemam sancu.ja mam telefon stale na stole, nic netajim, moze si ho kedykolvek vziat a kuknut.
Zda sa vam to normalne,co si mam o tom mysliet?a vcera som kukala telku on bol v spalni, pocula som ako s niekym vola, ked som tam prisla telefon skryl pod perinu-vravel ze mi sibe ze s nikym nevola.neviem ci mi to robi naschval alebo ci uz ja som z toho blazon
mam mu este verit?

Denz

najdi si rozumnu stranku.....
preco tam chodit,ked clovek vie ake to tam je.......
nechapem.
Teda chapem ak to cloveku robi dobre.

aluska

aj zeny su..viem...ale celkom ma to uz sere ked mi niekto pise na pokeci (s cudzimi si vasinou nepisem) , v druhej RP mi napise ze je zadany a v tretej ci by sme sa nestretli
tak sakra ked chce chalan pretiahnut kazdu peknu babu, nech to urobi, ale nech aspon nepodvadza
ved ked to niekto chce tak ked to robi ked je sam bez zavazkov, ale nie ked ma babu ktora ho nadovsetko lubi
toto nechapem a nikdy nepochopim, nenavidim klamstva a to od vsetkych ludi okolo mna

aluska

denz ja nehovorim o svojom, o svojom to este neviem..ale co nie je moze byt
teraz sa to stalo mojej dobrej kamoske a ked si precitas toto forum tak je tu toho v poslednej dobe nejako vela..vsade same temy o nevery a o ziarlivosti a tak

aluska

muzi su totalne svine...a vsetci do jedneho...zena ich lubi ako sa len da a oni sa ju snazia podviezt kde sa da...a zacina to blbym pokecom a skonci to niekde v posteli

lupienok77

deee...presne tak ako hovoris priatelstvo medzi muzom a zenou nemoze existovat tak sa jedna len o jedinu vec a to je sex...potom to ze ziarlime je aj opodstatnene..

Deee

kocky to ste naozaj take zaslepene laskou alebo len nechcete vidiet pravdu? akonahle muz investuje city a pismenka niekam inam je zle a bude uz len horsie...schovavat mobil, tvarit sa, ze sms-ky od inej su len kamaratske pozdravy, tajne telefonovanie, nepustenie mobilu z ruky...zatial mozno este nepodvadza fyzicky, ale je k tomu len krocik...nikdy ste si nevsimli, ze muzi komunikuju so zenami len s jednym zamerom? sex alebo nic, muzi nechcu kamaratky a vacsinou ich ani nemaju...takze az ten vas zase bude mat nejaku kamosku...zobudte sa uz...