strach chodiť von sama z choroby

Príspevok v téme: strach chodiť von sama z choroby
krútička

Ahojte všetci, mám taký blbí problém a potrebujem radu, už dva roky sa liečin na krútenie hlavy u neurológa a všade možne som bola a nikde nič nepomáha nič hlava sa točí ďalej a mne sa k tomu pridal ešte aj s trach ísť už aj von sama, že niekde odpadnem , tak ani von sama nejdem. Neviem čo mám už robiť nechcem to už , nechcem to krútenie , chcem znovu chodiť von bez toho aby som čakala stále na manžela a deti kôli mne trpeli doma, lebo sa s nimi bojím ísť sama von, že mi bude zle.. prosím poradte

krútička

K tej psychiatrii by som mala otásku, ked tam zájdem a poviem o tom probléme chodiť von sama že sa mi točí preto sa bojím to mi len zase lieky nasadí či sa chodí aj na nejaké sedenia a ako to prebieha? a aké sú príznaky od liekov nechcem skončiť len na liekoch už ich mám dosť tých od neurológa

krútička

ale dnes by som chcela ísť skúsiť zájsť samaaj do obchodu... manžel ma posiela posúva ma choj , neboj sa ale potom si niekedy poplačem a idem síce mu pre istotu aj zavolám že som už tam, aspoň ked niekoho počuj dáko mi to prejde a je to pohode tak pôjdem ked príde z roboty a inak vďaka za pokec už asi dnes budem musieť končiť ale určite sa teším na vaše ďalšie dobré rady, vďaka s pozdravom krútička

modraliska

Kruticka, pevne ti drzim prsty, lebo viem, co to je. Aj ja som takto par mesiacov sedela doma. Furt sa mi tocila hlava a bala som sa vyjst vonku. Manzel si vyberal volno, aby so mnou mohol chodit po doktoroch. Zistili mi tetaniu, ale neurolog povedal, ze ta nemoze mat az take silne priznaky. takze psychiatria. Zacala som brat antidepresiva. Ziaden efekt. Asi po 4 mesiacoch som si povedala dost a isla som za psychiatrom, nech mi odporuci rehabilitaciu. Polezala som si na psychiatrii, tam sa mi lekari venovali velmi individualnym sposobom, chodili so mnou na prechadzky a pod. Odvtedy nemam ziadne problemy. Dala som sa dokopy.
Este raz ti silno drzim prsty. Da sa nad tym vyhrat!

- mira

Jedávaj obilné kaše z nelúpaných obilnín, zeleniny najlepšie varené a trochu kvasených. Na posilnenie obličiek strukoviny, najlepšie fazuľky azuki.

Jedz tak, aby si mala dostatok minerálov, sladkosti z tela minerály odoberajú.
Zo živočíšnych potravín len ryby.
Pozri tu www.prirodnivyziva.cz

krútička

no ako kedy niekedy vôbec doma pohoda ale sú dni ked aj doma, do obchodu pri dome teda za domomom jedna ulica ďalej som chodila ale ako mi bolo pred vianocami cestou späť zle tak som už nešla ani tam zo sprostého strachu....

krútička

lebo mi je do plaču aj, sedím doma len ani som sa nebola vonku dnes potešiť s deťmi zo snehu čo napadol, hrala som sa stým menším doma a pôjdeme zase len ked príde manžel z práce už aj spinká, a mne je to potom lúto že ho takto oberám o pobyt na čerstvom vyduchu, ale spravila som pokrok včera som bola aspoň pred vchodom s ním..