partner ma vôbec nepriťahuje- sexuálne.

Príspevok v téme: partner ma vôbec nepriťahuje- sexuálne.
orangina

chodíme spolu už pol roka, máme vzťah na diaľku, vidíme sa tak max 2x do mesiaca. prvý krát sme mali spolu sex asi po dvoch týždňoch spoločného chodenia,vtedy bolo všetko ok.ale teraz , odstupom času na neho vôbec nemám chuť a sex s ním sa mi normálne až hnusí :( je možné to nejako zmeniť? okrem zmeny partnera samozrejme.

myslienka

...alebo vaz si co mas, lebo na druhy den to tu uz byt nemusi. Mozes od toho odist, no sam pred sebou neutecies.

majo 88

orangina: ty ani sama nevies co chces co citis ale poradim ti nabuduce ked budes chciet partnera tak pockaj lebo zase dopadnes ako teraz naposledy vies preco pomali kazdy druhy manzelsky par konci rozvodom lebo sa dobre nepoznaju hned zacnu spolu chodit spavat atd... ale tu nejde len o ludi ktori to dotiahli az k svadbe alebo k rozvodu ale o tich ktori spolu ziju alebo len chodia kazdy si mysli ze ked niekoho niekde stretne a bude snim chodit tak ho viac spozna najlepsie cloveka spoznas ked je iba kamarat lebo ku kamaratovi sa zachova inak ako k priatelke priatelovi cim dlksie clovek caka tim si viac vazi to co dostane a co ma ne nadarmo sa hovori trpezlivost ruze prinasa

myslienka

Neviem co je to perspektiva, ja asi nerozmyslam moc prakticky. Je to jediny clovek sktorym som schopna ako/tak fungovat a ineho si pri sebe predstavit neviem.

Kika:)

Čiže myslíš že takýto vztah má večšiu perspektivitu ako taký kde sú dvaja do seba beznádejne zamilovaný ..?viem, že tá zalúbenost časom opadne..ale bojím sa čo príde potom .. :-D

myslienka

Jaj a spolu sme tak 2 roky, no ono to dlhu dobu balancovalo na hranici medzi kamaratstvom a cimsi viac. Vzdy to bolo viac nez kamaratstvo, len som to tak necitila.

myslienka

29 a je to jediny clovek s ktroym sa mi nieco podarilo nadviazat. Dovtedy sa mi to proste nedalo s nikym alebo len na dialku a dialkou to aj skoncilo. Ja zijem prilis vo svojcih fantaziach a potom niektroe city nemam na dosah a tak mi robi problem vydedukovat co vlastne citim. No zivot rozhoduje v tomto za mna a tak verim, ze ked to tak existuje, tak to tak ma aj byt. Necitim ziadnu velku zamilovanost a mozno aj preto sa mi v tom dari zotrvat. Ked by som bola zamilovana, tak by som ziarlila jak kon a chcela s nim byt stale. Takto som slobodnejsia a nechavam "dychat" aj jeho.