odpustili ste niekedy neveru?

lillyann

je totiz jasne, ze monogamia vztah po case zabija, aspon malinke vzrusenie pomoze viac ako nove spodne pradlo...ked skusite, tak uvidite..

lillyann

kedze sa nechcem dostat zatial do extremu a to do vytvorenia si mileneckeho vztahu mojho partnera s milenkou, lebo nas vztah ochladol, tak mu povolujem spolocne hradky s inymi zenami :) t.j. trojky a podobne. zatial sme na zaciatku, no viem si predstavit takto funogovat stale, lebo to prinasa neustale nove podnety. A na oplatku je aj trojka pre mna s muzom O:-)

BarbieOne1

Po dlhych rokoch fungovania moze nevera aj utuzit vztah (jeden si zacne znova cenit toho druheho) ked odskusa nieco ine. To neznamena, ze neveru podporujem, da sa povedat, ze som proti nej a nepodvadzam, ale ked si predstavim to, ze by som s niekym fungovala dlhe roky, nas vztah by nenormalne ochladol a pomohla by nevera k znovuoziveniu vztahu, tak by som ju mozno vedela aj odpustit a mozno aj vratit:-))

isabella

povodne som si myslela, ze ked lubim tak dokazem byt taka sprosta a ostat s niekym, kto ma podvedie, ale nakoniec som to nedokazala, ten clovek sa mi uplne zhnusil a nedokazala by som s nim nadalej existovat, rozisla som sa s nim este v ten den ako som to zistila, ale tusenie som mala uz predtym...
btw, podla statistik sa myli len 15% zien, ktore svojho partnera upodozrievaju z nevery... takze asi mame my zenske celkom dobry odhad... verte svojim instinktom baby

evkaaaa

no to som si citala..

vlastne co sa tyka mojho vztahu.. nemam ani poriadny dokaz ci ma podviedol a po tolkom presviedcani prosikani.. pisani volani.. som uverila tomu,ze by toho schopny nebol,aj pres to co je ochotny spravit pre mna...

no ak sa raz popalim tak riadne.. zatial verim tomu, ze nieje taka svina aby bol toho schopny.lebo aj tak mi neslo do hlavy preco by sa tak koli mne snazil dat vsetko doporiadku.

uvidim ako to dopadne,zatial sme zadobre

decibelka

evkaaaa: ja som odpustila a akurat sa mi to vypomstilo. Podvadzal ma znovu a viac. Mozno mu to chvilu vydrzi, ale niektori ludia su proste taki. Doporucujem sa ich zbavit.

decibelka

Tiez tomu nerozumiem. Su ludia ktori vam tlacia do hlavy ako vas maju strasne radi a ako im chybate a pritom za pol hodku nemaju problem sa vyspat s niekym inym. Moc tomu sice nerozumiem ale zacinam si na tychto sk*******v uz zvykat.