odpustili ste niekedy neveru?

Tajo1

evkaaaa
bolo to z jej strany nefér, čisto ma využívala, aj tak by sme neboli v budúcnosti šťastní, pretože na vzťah musia byť dvaja a aj dvaja musia do vzťahu niečím prispievať, ten rozchod ma poriadne ranil a odvtedy sa ani nejako extra nehrniem do ďalšieho vzťahu,dobre viem, že nie ste rovnaké, že sa nájdu medzi vami aj citlivé ženy, ktoré si vedia vážiť svojho partnera, a ešte to je horšie u mňa, že to nebolo tak iba v tomto jednom vzťahmu, takže by som sa asi kľudne mohol zapojiť aj do témy, "prečo si chalani nehladajú baby ?", alebo nejekej podobnej témy, ja už ako keby som prestával veriť, že sa nájde aj taká jednoduchá baba pre mňa, ktorá nebude zahľadená iba do seba, ale všimne si, že niekto pri jej boku stojí a čaká, čo by mohol pre ňu urobiť, aby sa cítila šťastnou, že ho má... .

Tajo1

RUSH

neviem, či som niekde písal, že mi bola odpustená nevera, ak áno,tak mi to pripomeň, prosím. Ja som sa v minulosti v mojom vzťahu dosť popálil, vedel som tej mojej ex darovať srdce na dlani, budúcnosť, lásku na celý život, a veľa iných vecí, ale, aj tak si to nevážila, pretože hladala k sebe, seberovného, neviem, čo tým myslela, doteraz, pretože bývala v mojom dome, jazdila na mojom aute,zabávala sa, kým ja som sedel piatky a soboty v škole na VS, viac som jej ani nevedel ponúknuť,asi toho bolo asi málo..

evkaaaa

a preto sa pytam ci niekto odpustil neveru ak to je naozaj pravda..lebo ja celu pravdu neviem...

a preto sa pytam aj to ako to dalej pokracovalo /pokracuje... :(

evkaaaa

ale on nieje suknickar... to mozem napisat iste...az tak nie.. jednoducho.. nieco sa stalo a ja neviem ci je to pravda alebo nie.. lebo jeho kamarati s kt. je teraz v mensom spore ja ani neviem preco rozpravaju na neho take veci.. a tí druhí zase rozpravaju,ze si nemyslia.ze by take nieco spravil...+ on..

ale jednoducho neviem komu mam verit a to ma strasne mrzi...neviem ci sa mam rozist alebo ostat.. ak sa rozidem budem trpiet takisto ak by to bola pravda.. vravim len tolko musim sa porozpravat len s nim o vsetkom....ale neviem vobec ako to dopadne a mam hrozny strach :(

josie

evkaaa
ja mám kamarátku ktorá zažívala niečo podobné ako ty, kamaráti a známi jej ex jej hovorili aby mu dala košom, lebo ide po každej sukni ktorá okolo neho prejde, on ju vždy vedel obalamutiť peknými rečičkami, a tak verila iba nemu a na okolie nedala. Až neskôr ho prichytila s inou v posteli a on jej začal vysvetlovať že to nie je tak ako to vyzerá, to s ním bola už tri roky, rozišli sa ona si radne poplakala, našla iného a dnes sú spolu šťasntí

evkaaaa

ved prave to je to.. nechcem ho zase obhaojvat,ze on za nic nemoze ze ma svätoziaru nad hlavou..nemam zial ziadny dokaz ale raz ma klamal lebo mi slubil ze nebude fajcit.. a potom sa mi priznal sam do oci ze ma oklamal ja na neho nejako netlacim povedala som mu ze s ami nepaci tento jeho zlozvyk a som proti cigaretam a on sa sam ponukol ze prestane... /jedine mu ta dotycna pisla 2 smsky v jednej bolo aby sa jej ozval na t-mobile druha neviem.... tiez nieco take,ze aby jej napisal na t-mobile

a on mi nechcel povedat kto to je teda povedla nech to neriesim..ulozene cislo nemal ani smsky.. boli sme spolu teraz cely tyzden

ked som sa to dozvedela tak mi to vysvetlil tak ,ze to vpodstate ignoroval ze to nechcel rozpitvavat,ze ona po nom ide a on jej uz povedal vraj ju nechce lebo ma uz nekoho. a VRAJ nas chce ona rozdelit.. aale verit mam comu?ked po tej smske jej isiel volat do vedlajsej miestnosti...a toto mi vysvetlil tiez tak,nieco v zmysle aby som sa tym nezapodievala..lebo ona nas chce len rozdelit a isiel jej vraj zavolat nech mu nevola..

teraz ta druha vec da sa ratat na hodiny ako mi sluboval presviedcal vyvolaval vypisoval aby som s nim ostala... nechcem byt za naivku pred nikym...preto chcem vediet co si o tom myslite.lebo ja neverim nikomu momentalne ani jednej ani druhej strane..a ci ho milujem to hej.. chcela by som snim ostat :( velmi... ale vztah na pochybach? a ak sa snim rozidem budem takisto trpiet :( rozpravat sa budeme ale asi az v piatok budeme spolu zatial fungujeme cez telefon a net.

neirita

To som mala aj ja ze som nejedla...to mas zo stresu pochopitelne.Ale vidim ze s nim chces byt neda ti to.A nemas 100percentny dokaz ze ta podviedol alebo co.Tak skus to este teda s nim....ale ak sa po case zas nieco dozvies tak to fakt ukonci..lebo mam pocit ze uz to dlho takto nevydrzis byt v neistote.A ked ide uz o srdce alebo romum,ja sa riadim uz iba rozumom..stretni sa s nim a otvorene sa porozpravajte....si zena ,ci klame na nom zbadas....