----Neviem ako ďaľej----

Príspevok v téme: ----Neviem ako ďaľej----
INtrovert

Takže začnem asi tým, že mám 18 rokov a som INTROVERT. Z toho vyplýva, že mám problém s komunikáciou. Nemám žiadnych kamarátov nedajbože ešte kamarátky. Stále som doma lebo neviem do čoho by som rýpol. A začína mi z toho šibať. Naozaj je pre mňa ťažké nájsť si niekoho s kým by som sa porozprával. Keby som bol veriaci tak zájdem do kostola ale takto...
Skúšal som aj rôzne krúžky a záujmy ale to nepomohlo. Skúšal som kresliť, hrať na piano, skúšal som aj bojové športy (aikido). No nejako sa mi nedarilo tak som toho nechal. V mojom veku je to ťažké byť sám to uznáte aj sami. Inak som celkom slušný chalan až na moje občasné až časté zlé nálady.
Ďakujem

jajka001_

sice s tebou suhlasim, ale napriek tomu tu je psov v panelákoch požehnane. aj nebudes tak sám a privedie ta na iné myšlienky. ved si mozes kupit nieco male. alebo si kup macku. to je domace zviera.

jajka001_

nemyslim si ze by ti niekto striekol do oci sprej za to ze sa pytas na psa. inak aj preto som sa pytala, či nemas psa, psíčkari sú taká komunita, ked mas psa, mas viac tem na rozhovor, viac si mozes pokecat, t.j. s viac ludmi komunikovat o viac veciach, co ti pomoze nahodit dalsie temy atd.sa rozrozprávaš. naozaj to funguje.

jajka001_

všímaj si trochu viac ostatných ľudí, ako žijú, ako fungujú , ako sa zoznamujú
mne sa stáva velmi často že sa ma niekto niečo spýta, prečo by som mu mala striekať sprej do očí?

jajka001_

vôbec nie sú nereálne, čo sa ti zdá nereálne?
zivot zijes tu a teraz, nic sa nezlepší bez tvojho pričinenia

INtrovert

To som si už uvedomil preto som sem napisal a požiadal o radu. Ale keď ste mi niečo poradili tak sa mi to zdá nereálne tie rady.