Malý problém tak dole....

Príspevok v téme: Malý problém tak dole....
Idi

Už asi tretí deň ma dole (na vagíne) pobolieva malý pisk a dnes som si všimla, že po holení sa mi tam vytvorili malé pluzgieriky, obvykle by som si s tým nerobila hlavu, ale sa mi spravili aj na tom malom pisku a bolí to aj na dotyk. Začala som si to potierať mastičkou antibiotikálnou na to určenou, ale po prečítaní veľa správ som vystrašená čo to je :( nemala by to byť nejaká infekcia, nemala som to s kade chytiť, síce sa s partnerom pokúšame o sex, ale vždy len na chvíľku...

Idi

nesvrbí ma to, je to len citlivé... priateľ to určite nemal, herpes som nemala od koho chytiť, to som si úplne istá... používam len domáci záchod, nemala som ho kde chytiť... ale moc ďakujem za odpoved ... som z toho zúfalá... bojím sa ....

bleee

Pocitujes tam aj napinanie alebo svrbenie? Typujem na genitalny herpes. Nechcem vyvolavat paniku, ale tu pomoze len okamzite vyhladanie gynekologa a/alebo kozneho lekara (chod hoci aj na gynekologicku pohotovost). Je to vysoko nakazlive, staci, ze si sa o dotycneho len obtrela. Moze sa ti to rozsirit po celych genitaliach, radsej sa toho nedotykaj, v ziadnom pripade neskriab.