kto chce zacat 90dnovu dietu od 11.01.2010 so mnou?

janula10

M.P.

no vidis M.P. a ja som sa ku tomu velmi rychlo dopracovala:)) ja si uz davam na ranajky pecivo:)...a nic zle mi to nerobi:))) takze sa nemusis obavat, lebo predsa dieta nie je na cely zivot a pokial sa aj tak zdravo stravujes tak preco nie!!a este ked to dobre skombinujes!

M.P.

janula veď nehovorím, že vôbec nechcem jesť ovocie. ale postupne by som sa chcela prepracovať k tomu, že na raňajky budem opäť jedávať pečivo a na desiatu ovocie :)

no o tom je ešte asi skoro hovoriť, ešte mesiac 90 dňovky a potom ďalších 90 dní. a ktovie čo bude potom :)

lDenzl

Schudnúť z potravín, ktoré vám chutia? Prečo nie. A možno to znie zvláštne, ale aj mliečné výrobky a syry vám k tomu môžu dopomôcť.
K tomuto výsledku prišli austrálski vedci, ktorí tvrdia, že je to skvelá diéta pre ľudí s nadváhou. Výskum trval 12 týždňov so 40timi dobrovoľníkmi. Bola im predpísaná redukčná diéta, ale niektorým bolo do stravy pridaných viac mliečnych výrobkov ako jogurty, nízkotučné mlieko, alebo syr. Tí, ktorí boli takto skúšaní, stratili viacej kíl, ako tí, ktorí vynechali mlieko, či syr.
Okrem zbytočných kíl, ktoré stratili, sa im aj znížil krvný tlak, tuk a celkovo sa zlepšil ich zdravotný stav.
A ako je to možne?
Syr a mliečné výrobky obsahujú vysoký obsah bielkovín, ktoré nám dodávajú pocit sýtosti a zrýchlujú aj metabolizmus.
Takže ak sa neviete vzdať čedaru, či ementálu, táto diéta je pre vás tá správna. Vyhýbajte sa však výrobkom s vysokým obsahom soli.
www.harmonystyle.eu

janula10

M.P.

ovocie si myslim ze by si mala obcas jest! aj ked nehovorim ze kazdy den, alebo ze ho musis konzumovat na ranajky..ja som ho ani v 90dnovej nejedla uplne kazdy den na ranajky!
hlavne aby to tebe vyhovovalo tak sa zariad!:)

M.P.

áno ja viem, lenže predsa ako si sama povedala, môžeš si tam viac dovoliť :) a napr.odporúča sa aj keď nechceš zostať pri ďalších 90 dňoch ešte ďalšie tri mesiace jesť na raňajky ovocie... preto sa pýtam :)

mne vôbec nevyhovujú čisto ovocné dni, preto rozmýšľam že počas ďalších 90 dní ich možno aj celkom vyhodím... a pri ovocí na raňajky tiež nechcem zostať natrvalo.

janula10

M.P.

NEPRIBERAM!!!!vahy ide pomalicky dole po par gramoch, ale cm idu dole..zase som o trosku mensia ako predtym:)
vsak oddelenou ani nemozem pribrat, vsak 90dnova je postavena na principoch delenej stravy:)

M.P.

janula a stále nepriberáš? chudneš ďalej s delenou stravou, alebo teraz váha skôr stojí keď si z 90dňovky prešla na delenú?