kto chce zacat 90dnovu dietu od 11.01.2010 so mnou?

bzzz

ahojte baby :)
som z fora 2.2.´10 a nas zajtra caka ten vodny den, tak by som sa chcela spytat ze ci sa to dalo zvladnut a tak, popripade nejake dobre rady...dakujem za odpoved

LEJJA

AHOJTE BABY,AJ TAK STE DOST SCHUDLI.Ja mam dnes 27 den a iba 4 kila dole.Mne sa to zda velmi malo,pretoze sa velmi snazim vsetko dodrziavat.Sice tento tyzden som necvicila,ale predtym ano.Tie 4 kila som schudla za2 tyzdne a teraz nic.

Lydia 17

ahojte dievčence O))))
Stráááááááááááááášne dlho som sa neozvala,ale nie preto,že by som to vzdala,ale nemám nejako čas.
Pokračujem v chudnutí,aj ked som hned na začiatku písala,že 90dnovku som si prispoôsobila podla seba nedodržiavam ju presne podla predpisov.Hlavne z dôvodu,že som vedela,že ju budem držať do 1.marca,kedže idem na dovolenku.Denne som makala vo fitku 2hodky a to poctivo.Schudla som 7kg a som šťastná.Nie je to schudnuté tak,že mám odbúrané svaly,ale tuky a to je véééééééélky rozdiel,takže vám všetkým držím palce a po dovolenke,23.marca opäť pokračujem,dúfam,že vás tu nájdem O)))

janula10

eventualita:
ahoooj...no tak mne teraz uz tiez stoji vaha, tak som zvedava ze kedy sa pohne nadol:))) ale tiez uz by sa mohla:)..ale nevadi hlavne ze to na nas vidno, lebo cm su dolezitejsie ako vaha:)))

nevies kedy presne mame mat druhy vodny den??????

eventualita

čaute baby dlho som tu nebola...
ešte sa držím... totiž za prvý mesiac som schudla 8kg... a za tie zvyšné do dnes nič... anik kg.
bolo mi povedané že to sa mi zbiera a zbiera a potom vaha pôjde naraz rýchlo dole... neviete bude to tak? som z toho trocha na nervy.
inak začala som to ho 11.1. ... čiže dnes 47 deň a mam dole 8kg...

LEJJA

Ahoj,bielkoviny mam dnes,dam si cottage syr na obed s celozr.rohlikom,a vecer len sam syr.Nemali by sa miesat potraviny bud len syr,alebo iba maso.Ale ked to nie je casto tak to asi nevadi.Zajtra mam skroby mohla by som si dat zeleninovy karbonatok so zemiakmi?Cvicis?Ja som tento tyzden vobec necvicila.

janula10

ahoj LEJJA, tak vidim ze uz si tu piseme len my dve:)...no ja mam dnes skrobovy den, jjoooj ten mam najradsej...uvarila som si zeleninovu polievku so zemiackami, mnamky mnam:))uz sa na nu velmi tesim:))
no ako ti dopadol bielkovinovy den?ten ja nemusim...syru som sa uz taaak prejedla ze az:(..a tak normalne cez bielkovinovy den skombinujem aj syr s kuracinkou...a vidis v knihe je to zakazane a ja si nemyslim ze je to az tak zle..vsak aj v oddelenej strave sa to moze kombinovat..myslim ze to neni nejaky prehresok..kg aj cm idu dole takze si myslim ze je to ok..

babulky ostatne ozvite sa ako sa drzite..

LEJJA

AHOJ JANULA10,dnes som mala mat vitaminovy den.Nejedla som cely den nic,az teraz som si dala jogurt,lebo ma velmi boli zaludok asi z tabletiek od bolesti.Zajtra budem pokracovat bielkovinovym dnom.

janula10

LEJJA:
vodny den nikdy nie je na skodu:)..ale mal by nasledovat vzdy za ovocnym dnom..takze neviem ci si mala ovocny den vcera...

inak baby uz mame polku dietu za sebou:))) dnes mame uz 46.den:)))

ako sa drzite, ozvite sa aj ostatne!!:)