kto chce zacat 90dnovu dietu od 11.01.2010 so mnou?

iwik

ahojte holky chcela som sa vas opytat zajtra ma vitaminovy den no mam tazku skusku a ked budem hladna budem este viac nervozna ako som teraz prosim poradte mi ci nieje nieco take co by som si mohla dat na obed nieco co ma minimum kalorii...:D::D

sel

Ospravedlňujem sa mala som tam preklep dietu držím od 8.1.nie 8.2.
janula10:gratulujem je to super.Mne to tak dobre nejde ja som dala dole len 4kg.Ale ako stále píšem je to preto,že sa podobne stravujem stále len viac sladkého a už som ju raz držala no a ešte vek.

janula10

LEJJA:
ja uz som si na tuto dietu tak zvykla ze uz ju ako dietu ani nenazyvam...
som rada ze som s nou sama spokojna, lebo predtym ked som drzala diety tak mi to moc nevydrzalo:(..ale tato je naozaj fajn..:)
dnes skrobovy den..jupi jupi..ten mam zo vsetkych najradsej...:)))
uz som si dala ryzu s kukuricou a hraskom a ku tomu kyslu uhorku:) mnamky:)))

janula10

no tak ako vidim tak tie co sme zacali 11.1 tak sme len asi 3:(
ale nevadi som rada SEL ze sa nam tu tiez ozyvas...a ze drzis tiez s nami aj ked iba o malo dni pozadu:)
ale pochvalte sa kolko ste schudli?
dnes je 43 den a ja ma dole 13 kil:)))))
jupiiiiii..dufam ze dokonca diety to dam na 20:)))

sel

Ahojte aj ja sa hlásim začala som 8.2.aj keď to ide ťažko tak sa držím.No neviem či ešte niekto.Na začiatku to bolo super tak píšte nech si pomôžeme.Ja to chcem dotiahnuť do konca.

janula10

ahojte..
tak aj ja sa hlasim:)))))
no takze baby ostatne priznajte sa ktore este drzia spolu s nami tuto 90dnovku od 11.1.????

eventualita

Baby ešte som tu...
rozhodla som sa nevzdávať... apokračujem tie tri mesiace vydržím. no čo bude potom to ani srnky netušia...
tak koľko nas je prihlaste sa....

hlási sa:
EVENTUALITA

Sesinka

Caute bambulky..dufam ze si ma pametate este..pisem vam zo smutnym vyrazom na tvari..Uz tyzden opat drzim tuto dietu..a mam za tyzden len -1KG dole..co som predtym dala za tyzden 3kg...Neviete v com je problem??Dietu dodrzumej..len miesam si do cajikov malicku lyzicku medu..a ranajky mam vzdy bananik z orechmi..neviete v com to je? dikkk.za rady