kto chce zacat 90dnovu dietu od 11.01.2010 so mnou?

janula10

caute babulky...

jooj dnes bielkovinovy den, ten ja velmi nerada:(
baby poradte mi ako si robite tu zeleninovu omeletu???aku zeleninu do toho date?????
dakujem

Andrejočka

čo baby? ako sa držíte? ja mám dnes menšiu krízu, mám škrobový den a nič som si neurobila na obed, takže vôbec netuším, čo budem obedovať. asi až ked prídem domov okolo tretej, a to tiež neviem čo budem. a večer idem na oslavu, tak nejaké tie pivá určite padnú, no a čo.

Andrejočka

LEJJA,

nechcem Ti poradiť zle, počkaj radšej na ostatné komenty, ale podla mna je nejaký keks ešte lepší ako kupovaný zákusok, teda čo sa Kj týka, či nie baby? ja vynechávam tú sladkosť, ja si dávam aj na uhlohydrátový den polovičnú porciu z obeda.

eventualita

čawte baby...
ja som na raňajky mala pomaranč
na obed cestoviny s kečupom a kedže som nevládala zjesť celý tanier trochu som si nechala na večeru...
a na večeru som mala namiesto tej zmrzliny pol kupovaného perníka poliatého čokoladou a s čučoriedkovou plnkou... a kusok horkej čokolady...
no a zajtra ovocie a ovocie.. :) tak sa mi držte....

Andrejočka

Dakujem, ani ja nezvyknem kombinovať, len som prišla domov, a zistila som, že mám akurát tak tri citrony. nastrúhala som si teda bielu kapustu na večeru. a až neskôr ma napadlo, či sa to vôbec môže.