kto chce zacat 90dnovu dietu od 11.01.2010 so mnou?

Sesinka

caute babmulky.Tak sa vam zase po dlhej dobe ozivam =] dnes som zacala opat z dietkou..som odhodlana ju uz dodrzat sto percentne,len som si zalozila inu miestnost,jedna zlata kocka ju drzi somnou narovnako..Lebo vy ste mesiac dopredu a to by ma sralo =] hehe...Boze ani si neviete predstavit ako vas obdivujem ze ste vydrzali mesiac..woow..=] noo a kolko ste uz schudli..vsetky pekne do radu sa mi tu pochvalte..tesim sa svami a drzim palceky

janula10

no mne sa dari tiez dobre...teraz som bola doma na predlzeny vikend...tak nasi oci otvarali ze ako som schudla:)) tak ma to tak potesilo:)))
ja mam dnes uhlohydraty..takze to zase vidim na cestoviny.....

Andrejočka

mne celkom fajn, už som si na toto stravovanie za ten mesiac zvykla, už to ide lahšie ako predtým. a vy ako?

666jahoda

Lejja
hej aj mne to prišlo moc,ale neboli to velké zemiaky a recept je z knihy tak to tak asi má byť...prijemny den

LEJJA

Ahojte,kde ste vsetky dnes,ze nikto nepise?Vcera som mala blby den,ale dnes vitaminovy a zatial v pohode.666JAHODA aj mne sa to zda dost 8 zemiakov.Mne by stacili 6.4 na obed a 2 na veceru.Zelam prijemny vikend.

666jahoda

baby,není tohoto nejak moc na oBED a večeru????
Žemiakove pyre s mrkvou a salatom
8žemiakov, 2vacsie mrkvy, sol, korenie, 1CL masla, súroviny na salat, podávaj s kúskom chleba

večera - to isté s 3 zemiakov a 1 mrkvy, bez chleba