je to normalne?

Príspevok v téme: je to normalne?
Loran

nazdar,mam 19 tento rok 20,je normalne ze moja"frajerka ma 15 rokov?"citim sa ako 14 rocny chalan robim grymasi debiliti stale sa rehocem spravam sa ako ...ale nevadi mi to :Dona je tiez taka ista :Ddrza jak opica ale rozkosna :Dneskusena stale sa smejeme:Dked sa na mna pozrie mam pocit ze sa zblaznim :D,mam tendenciu,pocit ze ju ju musim chranit ak by jej niekto nieco spravil mam pocit ze by to uz nerozchodil...ale niekedy sa citim ako nejaky uchyl .aleked ja pritahujem len tie od 15 do 17 max...ale tak zas mam nieco za sebou(laska,slzy,preplakane noci atd) myslim si ze som az prilis normalny:nepijem nefajcim,ani na silvestra som nebol nidke bol som doma a lutujem toho..a teraz planujem ist "chlastat"aby som sa zaradil do sopolocnosti...som ako nejaky samotar čudak,psychoš,dobrák,niekedy som taky raz taky inokedy:daj mi pokoj ty všivák...chapete?ako by ste ma charakterizovali?mozno som nedozrety ale problem je ze ja nechcem dozriet :Dja chcem byt takyto stale a vlastne ja ja poriadne neviem co vlastne od vas chcem :Dprosim charakterizujte ma moc silno nesetrite nadavkami a tak dalej :Dpripadam si ako Juraj mokry :Dten je tiez dobry kreten:Dinak neni som nejaky tupec rozummam celkom ok rozumiem sa pocitacom viem riesit problemy mam iq raz 90...potom 110 a raz mi vyslo 120..chapete to ?PS:vsminite si ako splietam jednu temu cez druhu :D:Ddikkk a piste nech je sranda :DDpozdravujem vsetkych ozajstnym veselych ludi ktory sa na nic nehraju :DAhoj ahoj ahoj :D

trafena

Mne priatel tiez dakedy pripada ako uchyl, lebo ja sa pri nom spravam ako male babo a on sa o mna stara...hoci je o 3 mladsi odo mna. Cize je to ako taky moj dobry strycek:D, ktory ma rad svoje dievcatko. Ale ja mam o 10 rokov viac nez ty.

domikina

Ja mam priatela ktory ma akurat dneska 21 ja idem mat 16 a sme spolu uz dlhsie a je nam v pohode lebo si rozumieme tak nemas co riesit ked je vam spolu dobre :)