Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tehotensky test?

veya2

ahoj, hociktorý tehotenský test je v pohode, nezáleží či je drahší alebo lacnejší. Rozdiel je v tom, že každý to dokáže určiť v iný čas od pohlavného styku. Takže ak napríklad si ho mala pred týžďnom tak si pýtaj vhodny tehotensky test od lekárničky.

Verím ze bude negatívny :), ak by ti neprišiel ešte potom menzes, potom je dôležité navštíviť gynekolog, nie hned sa stresovať a bežať k nemu.

tens

moja drahá kasli na test a padaj k doktorke..neni nic istejsie ako jej slovo ..navyse to ze ti meska menstruacia mose mat ovela viac faktorov ako to ze si tehotna:)

tinkibinki

kup si GS mamatest je to spolahlivy test a stoji tak do 3 -4 eur.... ja si si tych testou uz toez dost kupila. viac mi vyhovuju testy ktore su v baleni po dva. tak mas vacsiu istotu a tesnto mamatest je tak baleny. kazetove testy nie su az takle dobre.. lepsie to vidis na papieriku...

drzim palce.... mam nieco pred 18kou a viem ake to je byt v takom strese a ist si kupovat test...hanbila som sa to ist kupit ale strach bol vacsi a tak som sla.. najlepsie do lekarne kde ta nepoznaju... ale ved ti moze byt jedno co si mysli ta zenska co ti to preda...

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.