Hlien v krku

- mira

Čo používať ? Najprv čo nepoužívať : cukor, mlieko a mliečne výrobky, chemicky upravené potraviny, povzbudzujúce látky, prebytky tuku a ovocia.
Čo používať : prečisťujúce a nezahlieňujúce potraviny : nerafinované obilné zrná a zeleniny.
Takto sa ti štátna žľaza nebude zväčšovať a hlieny odídu./bude to zo začiatku nepríjemné, všetky tie odchádzajúce sople a hnis, ale potom si užiješ pocit čistoty a vitality/

mamina60

Prosila by som poradiť mám štitnú žlazu a posledny rok sa mi zväčšila štitna žlaza a mam uzliny bojim sa lebo pan doktor sa bojí má odporučať na operaciučo je dobre a čo použivať aby sa ešte neroztiahla? Bojiím sa lebo aj hrdlo má bolí a mám hlieny a v krku ma mam také polive bolesti .Dakujem za radu .

mato546354

ahojte mam taky problem s kaslom ... ked je den ani barz to tak neberem ked kaslem ale ked dojde vecer tak ja koncim nespim lebo sa neda no strasne silny kasel vypluvam zvisky a tak .... poradte mi nieco na to ... vopred dakujem

Rosenquarz

Vie prosim Vam niekto poradit co so zapchtym nosom? Uz 4. den dycham len ustami, boli ma uz krk z toho a mierny tlak na usiach citim. Skusala som sa naparovat nad rorucou vodou, kedze som dojciaca mama tak len tak prirodne sa smiet liecit homeopatika mi nejak tentoraz nezaberaju, pouzivam sprey do nosa s morskou vodou ale nic nepomaha.Dnes poobede chcem ist na pohotovost len sa bojim ze mi naordinuju chemiu a s mojim dojcenim je koniec. Poradte mi ak niekto sa vyzna. Srdecna vdaka!

imun

Farmaceutka:

Napis mi prosim ta na imun@azet.sk ake priznaky mala tvoja choroba a ake lieky si uzivala?

Zaujima ma to lebo mam ten isty problem a urcite to pomoze aj inym.

Dakujem

imun

Farmaceutka:

Napis mi prosim ta na imun@azet.sk ake priznaky mala tvoja choroba a ake lieky si uzivala?

Zaujima ma to lebo mam ten isty problem a urcite to pomoze aj inym.

Dakujem

imun

Farmaceutka:

Napis mi prosim ta na imun@azet.sk ake priznaky mala tvoja choroba a ake lieky si uzivala?

Zaujima ma to lebo mam ten isty problem a urcite to pomoze aj inym.

Dakujem

imun

Farmaceutka:

Napis mi prosim ta na imun@azet.sk ake priznaky mala tvoja choroba a ake lieky si uzivala?

Zaujima ma to lebo mam ten isty problem a urcite to pomoze aj inym.

Dakujem

imun

Farmaceutka:

Napis mi prosim ta na imun@azet.sk ake priznaky mala tvoja choroba a ake lieky si uzivala?

Zaujima ma to lebo mam ten isty problem a urcite to pomoze aj inym.

Dakujem

veronika 4

Dakujem za radu uz sa naozaj zacinam velmi velmi bat komu mam uz verit ked nie lekarom ved oni su nato aby pomahali ci nie ale uz v tejto nasej bananovej republike pokial nedate obalku tak na vas vsetci kaslu.Chcem sa vas opytat ze to co ste mi tu popisal mam mu to zacat davat ako vsetko naraz alebo to mam striedat ako myslim aj tie caje mam si vybrat jeden ci aj vsetky pocas dna moze vypit on cajiky ma rad tak to nebude problem ja uz naozaj nechcem do neho pchat tu chemiu a tie antibiotika no neviem co mam robit teda vraj to ma nasadene koli tomu streptokokovi ci co to je uz ani nerozmyslam prepacte tak neviem ci ich mozem vysadit jaj ZDRAVIE NADOVSETKO zbytocne sa to nevravi