Hlien v krku

farmaceutka1

Kazdemu pomoze nieco ine. U niekoho maju nosove kortikoidy super efekt uz po par mesiacoch, u ineho az po dlhsom case. Mne kedysi pichali aj injekcie Polystafana, pretoze som mala trvalu stafylokokovu infekciu v nose a v hrdle.Trvalo to dva roky. Okrem toho som brala Kortikoidy do nosa, antihistaminika a IRS spray, ktory bol super, ale sa uz nevyraba...

Vlado424

HMM ja uz to mam cca 2 roky neni to nejak moc !silne! ale steka mi to stale skoro mno ksusim ten skorocelovy caj

[zruseny12]

VLADO
nechcem ta strasit,ale ked ti hlien zateka do krku,a nepojdes s tym k lekarovi- a ak nie je to prechodne...ze sa to nezmeni k lepsiemu,budes mat problem NESKORSIE...lebo hlien sa ti moze usadzovat v zaludku a v crevach-tym sa zhorsi vstrebavanie zivin do tela...atd.a budes mat aj ine problemi zdravotne...
to nie je sranda...
na silne zahlenenie je dobry SKOROCEL...
chod na google.sk
do vyhladavaca si daj ZDRAVIE Z BOZEJ LEKARNE a tam si mozes precitat nieco o SKOROCELOVOM CAJI...
VELA STASTIA

Vlado424

No farmaceutka tak to si ma veru moc nepotesila :(( takze asi k obvodnemu lekarovi s tymto problemom da mi kartu a potom na alergologicke ? A hovoris ze AZ DVA ROKY ?? A ako casto su tie iniekcie ?

hlien

to je to hrozne na tom,co uz medicina vsetko dokaze a na taketo blbosti nema liek.ja uz som tiez pochodila po tolkych doktoroch,nehovoriac o tom,ako mi je trapne rozpravat im o mojich hlienoch a smrade z ust,par krat som bola na rtg aj ct a nikto nic nezisti.ale ved ja viem,ze to tam je a ten smrad takisto,tak preco mi nikto nepomoze???
farmaceutka,keby si napisala,ako sa tie lieky volali,idem k doktorovi a poviem mu,toto mi predpiste ked na to neviete prist sam... velmi by nam to vsetkych pomohlo;-))

jajaja99

mam zatial len nasonex, fixit a clarinase. k tomu plus bonus alvesco, pretoze mi zistili lahku astmu...mesiac uzivania za sebou a zateka stale

maruska002

ahojte! a ake lieky na alergiu uzivate? Ja som zatial dve xyzal a claritine zatial ani jeden velmi nezabral. Ten claritine aspon zmiernil priznaky ako svrbenie nosa. Zateka mi stale :(...chcem sa toho uz konecne zbavit. och