Taká som ...

Príspevok v téme: Taká som ...
januska541

Takze.. som nadejna 19 rocna maturantka. Od malicka som bola taky tichsi typ cloveka a nikdy som nepotrebovala byt stredobod pozornosti co mi v podstate zostalo dodnes. Cez vikendy vela von nechodievam . Nehovorim ze vobec , ale nie kazdy tyzden . Nemam ani taku partiu , a kamosky maju uz frajerov. Ja nemam nikoho. Venujem sa hlavne skole, a maturite , velmi mi zalezi na tom kam sa podejem na Vs a ako zmaturujem . Cize sa venujem sebe!! Neviem obcas mam vsak taky pocit, akoby mi zivot unikal ... neviem ci chapete ako to myslim . Nikdy som s nikym dlhsie nechodila, iba raz bolo obdobie kedy som „randila“ s jednym chalanom , no potom som ho tak sklamala v tej najnevhodnejsej chvili ze az . Trocha to lutujem dodnes, ale tak co sa stallo sa stalo , ked je clovek mlady chyby robi. Obcas pochybujem ci sa niekedy zalubim .. Fakt. Proste mam urcite naroky, a nikdy by som nechodila s nikym kto by mi nevyhovoval , alebo pri kttorom by som necitila nieco peknee.. Moje spoluziacky mi uz dohadzuju kde koho, vraj POTREBUJEM UZ chlapa.. Hmm ze dik .. Ja neviem , som zvlastna ked sa nechcem viazat?? Mozno keby niekto prisiel tak nepoviem , ale takto.. Ja neviem , asi som fakt narocna :) Je tu niekto podobny komu zalezi tiez na skole, a mozno nema partnera.. Alebo co si o tom myslite?? Vdaka a pekny vecer! :)