Pokus o znasilnenie

Príspevok v téme: Pokus o znasilnenie
ruz.okuliare

Dobry den, mam coskoro 25 rokov a v 16 som prezila pokus o znasilnenie resp.o zabitie cudzim clovekom, mne vobec neznamym..chvalabohu, ze to skoncilo dobre, no odvtedy mam strasny strach chodit vecer vonku sama- v zime je to uz o 16-17:00, co sama nepojdem ani za svet.Velmi sa mi odvtedy zmenil zivot- som velmi obmedzovana...mozno preto mam odvtedy v kuse niekoho,aby som nebola sama, co je aj vypocitavost z mojej strany...je to normalne? zazil niekto nieco podobne strasne?chcem len apelovat na dievcata, ze nech nemaju ruzove okuliare,ake som kedysi mala ja a ze nieco take fakt existuje aj v skutocnosti, nielen vo filmoch...zialbohu..baby, davajte si pozor!!!

rada

ja som bola znasilnovana mojim priatelom, ked som mala 18 rokov. Dnes mam 30 rokov. Dlho mi trvalo, kym som zacala iny vztah, lebo ma prenasledoval... Bala som sa, ze nebudem zit nikdy normalny zivot, ale ja som to zvladla. Nezanevrela som na chalanov, ini mi dokazali, ze su aj ini... Ale dodnes mi zostalo to, ze som hroozne nedoverciva a opatrna. Ale tu traumu davno za sebou. Treba o tom velmi vela rozpravat, tak casto, ako sa ti to bude dat a uvidis, prekonas to. Ak prekonas strach, budes kludnejsia ale zase nehovorim, aby si sa v noci potulovala sama. Ide mi o prekonanie tvojho strachu. Zvladnes to, len to musis chciet. Drzim palce

bleee

Je mozne, ze mas v sebe z tohto zazitku traumu. Tu traumu si v sebe nesies 9 rokov, nevies ju prekonat, ovplyvnuje ti zivot. Nie je lahke sa jej zbavit. Vyhladala by som odbornika - psychologa. Aby si ju v sebe neniesla cely zbytok zivota.

leeerka

ahoj,ja som mala taky dost neprijemny zazitok tiez ked sm mala asi tolko rokov ako ty .. boli sme s kamaratkou vecer resp v noci vonku a oporti nam sli 3 opiti chalani..ten jeden ma dost neprijemne zacal obtazovat a chytat ..a nakoneiac ma kamaratka neak od neho vytrhla a ked sme od nich utekali este po nas hadzali pivove flase ..takze sme mali stastie, ze nas netrefili, lebosm sa v poslednej chvili otocila a zbadala t.. nuz ale mala som hrozu chodit po tom istom mieste aj cez den , aj ked som musela ..lebo ina cesta nebola..a tiez som sa velmi bala a neachodila som sama dost dlho ..rep par rokov..ale potom ma to preslo casom ... takze chapem tvoje pocity a vobec to ni eje z tvojej strany vyuzivanie..mas len strach ktory je aj dost opodstatneny