Oni cítia náklonnosť ku mne ale ja cítim náklonnosť ku ňemu = SOM ZÚFALÁ :/

Príspevok v téme: Oni cítia náklonnosť ku mne ale ja cítim náklonnosť ku ňemu = SOM ZÚFALÁ :/
GigiByte

Ahojky
Založila som tuto tému pretože už neviem ako ďalej, čo sa týka Chalanov a mňa.
Skratka neviem čo mám robiť, Pretože doteraz keď som si písala s chalanmi tak sa mi stalo to že teraz cítia väčšiu náklonnosť ku mne. No ja to nepociťujem rovnako, pretože moja náklonnosť sa naklonila k chalanovi ktorý nemá o mňa zjavne záujem, no píše mi kissing smajlík, a totálne ma dorazilo to keď mi napísal ..."drahá"... . Neviem či mi to nevliezlo na mozog a teraz som prehnane "namyslená" , ale myslím, že to napísal úprimne, no nemôžem sa za to zaručiť, pretože keď sa snažím s ním písať väčšinou naša konverzácia je o tom že ja som "Interviover" a on "nejaká pre mňa, Moja Hviezda Jasná" (trápi ma, už zopár dní, pretože som si doteraz dávala pozor aby som k nikomu z netu necítila žiadnu náklonnosť)ale toto ma fakt dorazilo. NO ale taktiež ma trápi to že som iným chalanom zlomila srdcia, Aj keď som to tak nemyslela. A je mi to veľmi ľúto, ale niekoľko krát som im písala aby mi také veci nehovorili a ani nepísali.

lixi

a co take si im pisala, ze si im zlomila srdce..? no neviem ale nemusis sa preto az tak trapit, lebo vacsina chalanov taketo veci na internete neberie az tak vazne, mozno to len predstieraju a v skutocnosti sa na tom smeju...no ak sa ti ten chalan paci, tak sa stretnite v realnom zivote a uvidite :) mozno nebude taky, ako si ho predstavujes, alebo sa jeden druhemu zapacite :)