Nenavidim ludi

Príspevok v téme: Nenavidim ludi
zvižatko

neviem preco cim som starsia a stale mmi ludia ublizuju , podrazaju a ohovaraju atd. .Zacinam ludi nenavidiet doslova. Aj v praci uz ma ani nebavi sa s niekym porozpravat , lebo viem , ze aj tak ma za chrbtom ohovori . Najradsej som ked som doma zatvorena a nikoho nemusim , aj vy mate taky nazor , ze ludia su hnusni ?

Uz ma prestavaju zaujimat uplne , najradsej by som pracovala s tyranymi zvieratami

jugoj

severianka a to si z akej mudrej knihy vycitala?:DZato ze to u teba tak funguje to neznamena ze to tak je.
Ked uz tak pises da sa aj polemizovat a rozpisat co je vlastne ta nenavist voci ludom.
Mne su lahostajni to je lepsie ako napisat nenavideni.
Vacsina mi je lahostajna ale ze by som bol sam k sebe lahostjni nemyslim:)

faraon

Tak,tak ako cocka pisala.Je to zo zaciatku tazsie ale da sa to tak navyknut.Su citlivejsie povahy ktore si vela pripustaju ale cely zivot sa niecim brodime.Treba sa spravne obrnit voci takymto vplyvom a potom to pojde vsetko lepsie.
A zase pridu ine problemy taky je proste zivot:)

čočka

Zvižatko :
Asi všade sa nájdu ľudia,ktorí sa vždy starajú o iných a pred svojim prahom si nevedia pozametať.
ja už sa nad takým niečim nepozastavujem...
zdravie máme iba jedno a ked si to budeme brat k srdcu,nastanú problémy nielen psychické,ale aj choroby sa potom nakopia...
kašli na ohováračov. viem,že tak sa tažko žije,u nás v práci tiež baby pletkujú...
už ich mám plné zuby a ešte aj závidia ! takže- jedným uchom dnu,druhým von a nezdoveruj sa nikomu,komu neveríš. ja to tiež takto robím...

katty*

hm, a viete o tom, že Hitler bol vlastne umelec? maliar, teraz prebieha aukcia jeho obrazov... šikovný chlapík

uhlie

Pre mna je to dost smutne citat tieto prispevky. Staty su totiz zalozene na tom, ze ludia sa dokazu spravat socialne a dokazu sa dohodnut na urcitych pravidlach, ktore potom dodrzuju.A aj ked sa nikdy neda vychadzat na 100% so vsetkymi, tak treba hladat kompromisy. AK to tak nie je, tak sa cely stat za kratku dobu rozpadne a ludia sa budu musiat spravat podla pravidiel, ktore im urcuje niekto iny.

faraon

Ja mam u riti celu ludsku rasu,nenavidim ludi a su mi vlastne uz pomaly lahostajni.
Som asi psychopat alebo pre niekoho chory clovek ale som viac menej spokojny ked nemusim nic riesit.Este sa trocha osamostatnim financne a budem mat este viac ludi na haku.
Hlavne ked pozeram aj na FB a roznych sietach kto ma kolko priatelov a podobne.
Ja tvrdim ze nemam ziadnych priatelov iba znamych.

Gerbil

Ľudia sú často zákerní a pokryteckí, ALE veľa závisí aj od nás. Si si NAOZAJ istá, že si za správanie zo svojho okolia nemôžeš sama? Že sa ozaj správaš tak, ako by si chcela, aby sa druhí správali k tebe?
Ak áno, tak je to pre teba skúškou trpezlivosti, vytrvalosti a tolerancie.