Nemôžem zaspať pri partnerovi

Príspevok v téme: Nemôžem zaspať pri partnerovi
trojanka69

Ahojte, mám nádherný trojročný vzťah a niekedy spolu strávime celú noc. ON si v pohode spinká ale ja nedokážem zaspať. Stále musím nad niečím rozmýšlať, aj keď cítim veľkú únavu nemôžem spať. Nerobí mi problém spať v cudzom prostredí. ide asi o partnera. Ja neviem či sa niečoho bojím... nechápem tomu, už by som ale konečne chcela normálne zaspať ako on, potom mám pokazenú celú noc aj deň. Prosím poradte mi. Nemám žiadne choroby ani nič... Len pri ňom nedokážem zaspať :(

trojanka69

ja už sama neviem,,, takto: ked som napr. s bratom a otcom v hotely a spime kazdy vo svojej izbe, tak je to okej.. ale ked spim s partnerom tak musim stale rozmyslat.. nedokazem zaspat... :( ja neviem, rozmyslam nad vsetkym. aj nad blbostami. uz som aj totalne unavena ale nedokazem prestat rozmyslat ...

denAnoc

Takze moznoze mas predsa len problem zaspat v cudzom prostredi? Alebo len tam, kde je aj tvoj frajer? Pisala si, ze nemozes zaspat, lebo stale o niecom rozmyslas... O com vtedy teda rozmyslas?

trojanka69

v tom dome nieje akoby kľud alebo čo... proste... síce pozerala som taký otrasný psycho horor a dosť sa mi to všetko vracalo v noci. Tie scénky ... bojím sa.

trojanka69

v tom dome nieje akoby kľud alebo čo... proste... síce pozerala som taký otrasný psycho horor a dosť sa mi to všetko vracalo v noci. Tie scénky ... bojím sa.

jajka001_

ja mam opacny problem, bez neho nemozem zaspat :)akonahle si ku mne lahne, citim sa tak v bezpeci ze hned zaspim

trojanka69

v tom dome nieje akoby kľud alebo čo... proste... síce pozerala som taký otrasný psycho horor a dosť sa mi to všetko vracalo v noci. Tie scénky ... bojím sa.

trojanka69

denAnoc: nom, on ma malú posteľ :)ale určite skúsme v jeho izbe. A ak nezaberie ani to, tak asi celý dom mi vadí...ale ja vadím domu :-/

jaLENja

To ja nemôžem zas spať, lebo chrápe :)
A už sme skúšali aj to, že zaspím prvá.. ale v noci keď ho počujem, sa na to prebudím...