Bojim sa ze nespravim skusku z biofyziky

Príspevok v téme: Bojim sa ze nespravim skusku z biofyziky
klaire88

Ahojte, chodim na medicinu a mojou nocnou morou je skuska z biofyziky..citim sa ako uplne duta, ak sa aj nieco naucim, pletie sa mi to a zabudnem to:( naopak s ostatnymi vecami nemam vobec problemy, anatomia....histologia...chemia...latina...len ta hlupa biofyzika. Fakt sa bojim ze kvoli nej vyletim zo skoly...nastastie ju mame len 1semester a koncime, ale aj tak..
Poradte mi, co mam robit??Som zufala..ucim sa uz 3. den stale..mam ju 19.1. ...
co ak ju nespravim??

klaire88

su su, ale ked to raz neviem pochopit-najma tie priklady, tak neviem ako spravim aj opravny:((( daju sa prenasat, ale nie je to bohvieco na medine..nezvlada sa

lenkaaaaaaaa

ja som taktisto mala skusku z biofyziky, aj ked nestudujem lekarstvo, ale mam technicko-medicinsky odbor, no skusku z biof. som robila na lekarskej fakulte. spravila som ju na druhy krat. bolo to dost narocne, ale pravdupovediac na prvu skusku som sa podstivo neucila. v biofyz. je dolezite tomu hlavne rozumiet. takze zozen nejakeho spoluziaka/spoluziacku ktory by ti to mohli vysvetlit, a takto sa ti to bude lahsie ucit :)

klaire88

davam si prestavky, ked uz nevladzem vnimat idem sa prejst, tu v Prahe je tolko snehu az po kolena:) ale zatial makam..chcem to spravit..velmi

Tajo1

mala by si myslieť trocha pozitívnejšie, musíš si veriť...veď sa na ňu riadne pripravuješ, tak sa neboj,do 19 ešte času a nezabudni trocha popri tom učení aj relaxovať, napriklad si daj pól dňa voľno, bez učenia....aspoň mne to pomáha...

klaire88

Praveze ustnu. Test+priklady+rozpis na urcitu temu. Studujem vseobecne lekarstvo. Budem sa snazit ako vladzem, planujem aj tahaky pre kazdy pripad..bojim sa:(